Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi közöm ahoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi közöm ahoz hogy a barátnőm milyen képeket tesz ki az instájára?

Figyelt kérdés

Engem már rég letiltott az instagramjáról de pár haverom követi. Ők szokták mutatni hogy pucsítós, csöcskidobós, meg egyéb szexi combfixes képeket tesz fel. Több mint 300 ember követi, annak a 90%-a pasi.

Van jogom bele szólni szerintetek ebbe? Vagy ez is olyan dolog mint az hogy nem szólunk bele ki,mikor,kivel, mit csinál a facebookon? Engem kicsit zavar, de nemtudom van e bármi jogom bele szólni.

4éve vagyunk együtt. 24F 23N



2018. ápr. 1. 10:08
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
Hogyhogy letiltott? Akkor már rég nem a barátnőd. Illetve ne legyen az, ha még esetleg nem szakítottál volna vele!!!!!
2018. ápr. 2. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
20, egy ilyen csajnál csak jobbat találhat a srác.
2018. ápr. 2. 09:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:

Nekem 40 ismerősöm van a fb-on. A páromnak kb. 30. Nincs rólunk egy fénykép sem.

40 és 30 MINŐSÉGI ismerős a több száz, vagy ezer senki helyett. A párom önbizalmához nincs szüksége követőkre, lájkokra. Na ezen a vonalon gondold tovább az életet.

Természetesen egy velejéig beteg és torz világ hasonló embereket szül, a fogyasztói társadalom pedig szinte kötelezővé teszi a magamutogatást. Mindez egy értéktelen f*skupac.

2018. ápr. 3. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!