Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Van bármi közöm ahoz hogy a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi közöm ahoz hogy a barátnőm milyen képeket tesz ki az instájára?

Figyelt kérdés

Engem már rég letiltott az instagramjáról de pár haverom követi. Ők szokták mutatni hogy pucsítós, csöcskidobós, meg egyéb szexi combfixes képeket tesz fel. Több mint 300 ember követi, annak a 90%-a pasi.

Van jogom bele szólni szerintetek ebbe? Vagy ez is olyan dolog mint az hogy nem szólunk bele ki,mikor,kivel, mit csinál a facebookon? Engem kicsit zavar, de nemtudom van e bármi jogom bele szólni.

4éve vagyunk együtt. 24F 23N



2018. ápr. 1. 10:08
1 2 3
 11/23 anonim ***** válasza:
77%

Hát a képek jellege amiket írsz, nem túl stabil személyiséshez köthető..


Egyik barátnőm csinálja pl, full önbizalomhiányos,és kell az állandó feedback/megerősítés, hogy jól néz ki random szerencsétlenektől. Ezen kívül elég instabil személyisége van. ÉS ez nem egy ember, hanem a legtöbb csöcskidobós, magát/seggét mutogatós csajra igaz..


Nekem nem szimpatikus ez túltolt magamutogatási kényszer, sosem szerettem, ha random pötsök vagy ván fószerek nyáladzanak a képeimre. Ritkán tezsek ki képet is, de van, hogy ilyenkor is belefutok még így is.

Plusz "elég ostoba barátnpőd van",- valljuk be, tényleg nem épp az intelligens nők szokása a napi pucsítós képek feltöltése..


Engem is zavarna férfiként, de nem önmagában a képek miatt, hanem a mögötte lévő kényszeres dolgai és kevés önbecsülése miatt(jellem). Engem ez az, ami zavarna ebben az egészben. (Én csak a páromnak küldenék iylen jelelgű képeket max, mondjuk nekem stabil önképem van pl, meg persze lehet mondnai hogy konzervatív vagyok stb. :)


Egyébként valószínűleg ha szólnál sem változna a helyzet, hiszen mint mondtam ez a nagyobb fokú magamutogatás általában személyiségeli tulajdonságokhoz/önbizalomhiányhoz stb köthető. Pláne, hogy gondolom nem véletlenül tiltott le téged már rég az instájáról.

26N

2018. ápr. 1. 11:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/23 anonim ***** válasza:
11%
Nincs jogod beleszólni, viszont jogod van ezért kidobni, és jobban is tennéd. Olyan nővel eleve nem szabad összejönni, akinek instagram-fiókja van.
2018. ápr. 1. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
74%

# 11 vagyok:

Egyébként én nem állnám meg, hogy ne beszéljünk róla. ( Ha valami zavar arról beszélni kell szerintem).


Azt valóban nem szabhatod meg, mit töltsön fel, de arról tuti elbeszélgetnék a párommal, hogy mi szükségét érzi ezeknek a képeknek. Nem te nézed, hanem a haverjaid mutogatják neked.

2018. ápr. 1. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 anonim ***** válasza:
28%

Ego tuning, hiszen az instant gramm erre való, és "hercegnővé" emelkedés, na meg annak a lehetősége, hogy lecserélhet téged egy jobb partira.


Na és persze a nárcisztikus személyiségzavar: [link]

2018. ápr. 1. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/23 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem azért van joga bizonyos mértékig beleszólni a kérdezőnek a dologba, mert ez az egész kettejükre vonatkozik, nem csak a csajra. Párkapcsolatban élnek, és egy párkapcsolatban élő ember nem vadidegeneknek akar tetszeni, nem másokkal "flörtöl". Normális esetben szerintem egy pár mindkét tagját érintő dologba mindkét embernek van beleszólása. Tegyük fel, hogy a kérdezőék elmennének egy szórakozóhelyre, és a kérdező folyamatosan más lányokkal szemezne, flörtölne, vajon a párja nem szólna-e neki, hogy ezt nem kellene? Amit a csaj csinál, az nem fér bele egy kapcsolatban lévő ember viselkedésébe, egyértelműen más férfiaknak akar tetszeni, így viszont már a kérdezőnek is köze van az egészhez. De lehet, hogy én látom rosszul, viszont akkor várom a cáfolatot.
2018. ápr. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 anonim ***** válasza:
52%

Joga van kirakni bármit, amit akar, neked meg jogod van szakítani egy ilyen önbizalomhiányos, magamutogató emberrel.

Én sosem tudtam ilyen emberekkel még barátkozni se, nemhogy összejönni ilyennel.

2018. ápr. 1. 12:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/23 anonim ***** válasza:
71%
És az nem zavar, hogy téged letiltott?
2018. ápr. 1. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
Nem sok.
2018. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
Van jogod beleszólni, de én inkább dobnék egy ilyen hp-t
2018. ápr. 1. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 anonim ***** válasza:
43%
#19 csak sajnos manapság egy nőnek nem gond az hogy dobják, mert csettint, és 10 másik kan közül választhat. A férfiaknak van vesztenivalója, mert nekik közel sem ilyen könnyű.
2018. ápr. 1. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!