Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan telefonozik. Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan telefonozik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Hogy lehet rávenni egy 18 éves lányt, hogy legalább akkor ne telefonozzon, amikor együtt vagyunk? Állandóan a bugyuta snapchat, meg instagram storykat bűvöli. Többször mondta már, hogy függő. Megbeszéltük, hogy akkor nem telefonozunk egymás mellett(én kibírom, nem érdekel engem senki más szara, amit instagramra töltött fel), nekem a barátnőm a mindenem. Ahogy találkozunk nekem telefon off.. de neki egyszerűen nem megy. Haladunk, mert régebben konkrétan szerintem a kezéhez nőtt. Mostanra már visszább vett, de nekem még mindig zavaró. És amikor elkezdek én is telefonozni,hogy észrevegye magát, mi a válasz? Te is nyomkodod a telefont. De ennyire nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy ÉN direkt csinálom.

Szeretem meg minden. Próbálom neki mondani, hogy ezeknek nincs értelme, annak van értelme, hogy együtt vagyunk, szeretjük egymást. Hol érdekel minket más élete? Mondja, hogy igen, igazam van... Mondom neki, hogy nézzünk filmet, ő nem szeret filmezni, mondom játsszunk valamit(playstation pl.), ő nem játszik. Minden csak az átkozott telefonról szól. Nekem meg a szívem szakad meg. Amúgy minden más jó köztünk, szexuálisan, és párkapcsolatban is. De úgy érzem, hogy ez a telefonozás megmérgezi teljesen a kapcsolatunkat. Amikor otthon van náluk, akkor is egész nap vagy a telefont nyomja vagy alszik. Ha meg nálam, akkor mi a francnak kell folytatnia? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyire fontos ez neki. Ha meg választás elé állítom, hogy most vagy telefon vagy én, akkor én vagyok a gyerekes( ja kösz, 26 évesen gyerekes vagyok, ő 18 évesen akkor ilyen felfogással mi?).

Én 18 évesen nem telefonoztam, talán nagyon még internetünk sem volt. Most meg a mai fiatalok mindegyike ezt csinálja. Egyszerűen annyira kiábrándító.


Jár(t) valaki hasonló cipőben? Mit tanácsol?


2018. ápr. 1. 14:48
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
39%

Ezeket tudod tenni:


1. Elnézed neki, cserébe egy 18 éves nőt dughatsz.

2. Dobod.

2018. ápr. 1. 14:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
7%
Ki vagy te hogy megszabd mit csinálhat és mit nem??? Erre válaszolj már. Atyaúristennek képzeled magad? Szegény. BARÁTNŐD!
2018. ápr. 1. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
96%

Nő vagyok, nálad idősebb. Ha velem csinálná ezt a párom, ilyenkor fognám magam, elmennék egyedül moziba vagy sétálni, beülnék egy kávézóba, stb.


A lényeg, hogy nem ülnék mellett otthon bio-dekorációként, mikor láthatóan nem kettőnkről szól az együtt töltött idő.


Vagy észbe kapna, vagy - és mivel ez egy függőség, az utóbbi a valószínű - előbb-utóbb elválnának útjaink.

2018. ápr. 1. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
40%
Azt tanácsolom, hogy hagyd el. Jobbat érdemel nálad a csaj...
2018. ápr. 1. 15:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 A kérdező kommentje:

Kedevs #1-es. Sajnos 26 évesen, amikor már az ember inkább a biztosat választaná(volt alkalmam elég 16-20 közötti csajokat dugni-most már letelepednék), nem pedig csak egy dugópajtit keres, akkor a csak dugni nem játszik. De lehet csak magamból indulok ki, hogy mi 18 évesen még felhívtuk a másikat, és örültünk, ha a másik ráért és együtt tölthetünk el értékes EMBERI pillanatokat.

Csak sajnos azt nem fogja fel a mai fiatalság, hogy ez a telefonozás, mások életének figyelemmel kísérése, snapchatmap, azt nézni, hogy ki hol van, mit csinál. Ennek semmi értelme. Az égegyadtavilágon semmi!


Kedvetlen #2-es. Gyanítom magadra ismertél a barátnőm szerepében, akinek sajnos semmit sem ad meg a barátja és szegény lánynak a telefonjába kell merülnie. Az elkerülte a figyelmed esetleg, hogy egy szóval sem mondtam, hogy meg akarom neki mondani, hogy mit csináljon? Otthon van, azt csinál amit akar, de amikor együtt vagyunk együtt töltsük el ezeket az értékes órákat, perceket..

Kedves #3-as: Sajnos otthon is ezt csinálják vele a szülei. Nem foglalkoznak vele. Nekik is a legfőbb elfoglaltságuk, hogy mi van az instagramon.


Ha ezt megcsinálnám, akkor is Én lennék a szemét, mert nem foglalkozok vele és csak kritizálni tudom. De szerintem ez nem normális akkor sem.

De köszönöm, megmondom neki legközelebb, hogy menjen szépen haza telefonozni akkor :)

2018. ápr. 1. 15:10
 6/14 A kérdező kommentje:

Kedves 4#-es. Már ezen is gondolkodtam. Előző kapcsolata is erről szólt. Ültek egymás mellett és telefonoztak. :)


Lehet, hogy azzal járnánk mindketten a legjobban, ha szétmennénk, ő végre kereshetne magának egy cyber barátot, én meg egy húsvér nőt, aki esetleg kinőtt már ebből. :)

2018. ápr. 1. 15:11
 7/14 anonim ***** válasza:
97%
Mit vársz egy 18 kislánytól? Snepcset, instaaa, fécbukk, lájk tenger özönlik mindenhonnan, függő a kicsike. Szerintem kérdező inkább keress valami értelmes nőt magad mellé, ne egy 18 èves kislánytól várd a csodát. Ha valakinek fontosabb a telefonja mint a kapcsolata azt el kell hagyni.
2018. ápr. 1. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%

Nálunk is ugyan ez volt a helyzet:)


Akármikor kértem hogy ne nyomja agyba főbe, mindig mondta hogy jó aztán nem lett belőle semmi... Akkor minek legyünk együtt?

Volt hogy sokáig nem találkoztunk erre amikor mégis együtt voltunk 2! napot abban is benne volt vagy 4-5 óra számítógép/mobil bűvölés szólóban.

Emellé meg mondhatni a lelkem kitettem minden hülyeségért, kölcsönösen pedig szerintem ha tizedét nem kaptam vissza.


Mi szakítottunk (vagyis én) és utólag nem bántam meg.

Úgysem éreztem már magam jól egy ideje a kapcsolatban. Sok hazug ígéret, sok elkényelmesedés satöbbi. Nálam a legapróbb szalmaszálba is bele tudott kötni, de ha fordítva történt akkor meg annyi volt hogy igazam van sajnálja és ment ugyan úgy tovább.

2018. ápr. 1. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
91%

Nálam ez szakítóok lenne nincs mese.


Okés, fészbúkozzon, az ő dolga, de akkor, mikor társaságban van bunkó paraszt dolog.

2018. ápr. 1. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
0%
Jaaaaaaa szóval ha egyszer osszekoltoztok akkor se telefonalhat melletted soha tobbe es senkivel sem tarthatja a kapcsolatot tobbe? Agybeteg pasik istenem..
2018. ápr. 1. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!