Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Állandóan telefonozik. Normáli...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Állandóan telefonozik. Normális ez?

Figyelt kérdés

Hogy lehet rávenni egy 18 éves lányt, hogy legalább akkor ne telefonozzon, amikor együtt vagyunk? Állandóan a bugyuta snapchat, meg instagram storykat bűvöli. Többször mondta már, hogy függő. Megbeszéltük, hogy akkor nem telefonozunk egymás mellett(én kibírom, nem érdekel engem senki más szara, amit instagramra töltött fel), nekem a barátnőm a mindenem. Ahogy találkozunk nekem telefon off.. de neki egyszerűen nem megy. Haladunk, mert régebben konkrétan szerintem a kezéhez nőtt. Mostanra már visszább vett, de nekem még mindig zavaró. És amikor elkezdek én is telefonozni,hogy észrevegye magát, mi a válasz? Te is nyomkodod a telefont. De ennyire nem igaz, hogy nem veszi észre, hogy ÉN direkt csinálom.

Szeretem meg minden. Próbálom neki mondani, hogy ezeknek nincs értelme, annak van értelme, hogy együtt vagyunk, szeretjük egymást. Hol érdekel minket más élete? Mondja, hogy igen, igazam van... Mondom neki, hogy nézzünk filmet, ő nem szeret filmezni, mondom játsszunk valamit(playstation pl.), ő nem játszik. Minden csak az átkozott telefonról szól. Nekem meg a szívem szakad meg. Amúgy minden más jó köztünk, szexuálisan, és párkapcsolatban is. De úgy érzem, hogy ez a telefonozás megmérgezi teljesen a kapcsolatunkat. Amikor otthon van náluk, akkor is egész nap vagy a telefont nyomja vagy alszik. Ha meg nálam, akkor mi a francnak kell folytatnia? Egyszerűen nem akarom elhinni, hogy ennyire fontos ez neki. Ha meg választás elé állítom, hogy most vagy telefon vagy én, akkor én vagyok a gyerekes( ja kösz, 26 évesen gyerekes vagyok, ő 18 évesen akkor ilyen felfogással mi?).

Én 18 évesen nem telefonoztam, talán nagyon még internetünk sem volt. Most meg a mai fiatalok mindegyike ezt csinálja. Egyszerűen annyira kiábrándító.


Jár(t) valaki hasonló cipőben? Mit tanácsol?


2018. ápr. 1. 14:48
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Mi az istent vártál egy 18 éves-hozzád képest-kislánytól??

Biztos baromi jó teste van meg hamvas meg minden. Légy olyan kedves döntsd el, hogy pro és kontra te képes vagy-e ezt a kompromisszumot megkötni. Ha igen, akkor nézd a falat amig telefonozik aztán meghúzhatod a fiatal feszes testét. Ha nem, akkor ne itt rinyálj hanem keress egy korban hozzád illő nőt.


Szívesen

2018. ápr. 1. 18:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
61%
Ég és föld a különbség a mostani tinik és a mi korosztályunk között. Teljesen más a viselkedéskultúrájuk (vagyis, nekik nincs már), nekik teteljesen természetes hogy folyamat a telójukon lógnak, nem érzik ezt bunkóságnak. Megoldás, ne kezdj tinilányokkal. 26/N
2018. ápr. 1. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

én ismerek 18 éves normális lányokat, ő beteg.

Ugyanolyan függés, mint a pia, drog, cigi... nem hiszem, hogy ki tudod gyógyítani, ő meg nem is akarja.

Valaki mással lehet békés, szerelmes életed.

2018. ápr. 1. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 Mcgalagony17 ***** válasza:

Se veled-se nélküled kapcsolatban voltam számítógépfüggő pasival és szakító okok zöme ez volt. Rövid távon el lehet lenni így valakivel, de egy idő után meg fogod unni a tartalmatlan együttléteket és lelépsz. Tőle ne nagyon várj változást szerintem, ha ennyi kérlelésre se változtatott.


23/N

2018. ápr. 3. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!