Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Több udvarlást igénylek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Több udvarlást igénylek a páromtól, kezd ellaposodni a kapcsat és egyre többminden zavar benne. Több mint 2 ev. Mit tehetek?

Figyelt kérdés
A pasim kb 3 hete állandóan dolgozik, tanul, aktívkodik és fontosnak érzi magát, bár szerintem a dolgok nagy része amit csinál, felesleges, persze én mindig támogatom mindenben és örülök a sikerének, de néha ez is nehéz ha rólam közben meg van feledkezve... Mindig a mobilt nézi (politikai dolgok miatt ami összefügg a tanulmányaival is)... olyan régen kaptam tőle bármit is, azelőtt szoktunk mélyebb dolgokról beszélni, ma már a felszines dolgok vették át az uralmat. Mindketten nehéz idoszakot élünk, én is keményen tanulok és ő is, de akkoris. Az együtt töltött hétvégéken otthon ülünk... idegesít hogy még azt is nekem kell kérnem hogy zuhizzon le szex előtt egy hosszú nap után... hogy érjem el hogy ez magától történjen? Miért nem lep meg, nem kell ajándék inkább valami apró kedvességek. Azelőtt ez megvolt, de 2 év után és a munka meg a suli közrejátszásával kezd mindez teljesen eltűnni.

2018. ápr. 1. 21:14
1 2
 1/13 A kérdező kommentje:
Hat remelem meglocsol legalabb... :(
2018. ápr. 1. 21:17
 2/13 anonim ***** válasza:
46%
A faszid véletlen nem a fidelitas tagja?
2018. ápr. 1. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 A kérdező kommentje:
Nem 😂
2018. ápr. 1. 21:25
 4/13 anonim ***** válasza:
Sajnos ez magától nem oldódik meg. Itt csak a kommunikáció,egy jó hosszú,komoly és mindenekelőtt megértő elbeszélgetés kell (semmiképp sem támadó jellegű). Lehet,hogy ő ezt észre sem veszi. Lehet túlzottan elkalandozott vagy azt hiszi,neked ez elég. De mindenképpen tudasd vele az összes ilyen jellegű gondod. Ne hagyd elkaposodni a kapcsolatot és buzdítsd erre őt is. Sok sikert!
2018. ápr. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Locsolkodas hülye felesleges “hagyomány”

Nem értem hogy egyes nők miért attól érzik magukat jól egy kapcsolatban ha apró kis meglepiket vagy ajándékot kapnak. Soha nem vártam el semmi ilyet

Vedd most te a kezedbe az irányítást . Sehol nincs előírva hogy csak a férfinak kell tenni egy kapcsolatban hogy az ne laposodjon el. Nem csak a férfi terhe . Tegyél érte , lepd meg valamivel, csábítsd el újra , hódítsd meg. Férfi is szereti egy kapcsolatban ha látja ha egy nő tesz érte fenn tartja a tüzet. Tegyél érte és ne csak a férfitól várd el hogy váltsa meg a világot! Ég a baj sok nővel hogy elvárja hogy a férfi udvaroljon de ő semmit nem tesz érte hogy jó legyen

2018. ápr. 1. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

a szerelem 2 év után illan el, a szerelmi hormonok mostanra "leültek".


a rossz hír az, hogy ez a pár mindkét tagjában nem feltétlenül ugyanakkor megy végbe.


nálad még tart, a párodnál kimúlt.


szeret, de valószínűleg már nem olyan szerelmes beléd.


most inkább arra figyelj, nehogy beleszeressen a hátad mögött másvalakibe.

2018. ápr. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat! Igen, egy beszélgetés tényleg jót tenne... 😊

Utolsó, az a helyzet hogy nagyon szeretnék orvos lenni. Nagyon sokat tanulok és 2 hónapom maradt a finishig. És igenis több energiát adok bele és úgy csinálom ahogy írod, és nem kell hogy meglocsoljon, nem kell ajándék se. De igenis jól esne ha egyszer egyszer készítene nekem reggelit, mert mindig én készítek, stb. Nekem 2 év után is ugyanúgy fontos hogy pl. tisztán és ápoltan bújjak vele ágyba, hogy igényes maradjak. És kicsit azt érzem hogy ő lustult el...

2018. ápr. 1. 21:42
 8/13 A kérdező kommentje:
#7, igen ezt sokan mondják, sosem akartam elhinni. Azért én megpróbálom úgy irányítani, hogy ne így legyen, majd meglátjuk, de az tény hogy a gátlások meg a rajongás mas szinten vannak mostmár...
2018. ápr. 1. 21:45
 9/13 anonim ***** válasza:
100%

"Több udvarlást igénylek a páromtól"

Most akkor kapcsolatban vagytok vagy nem?

2018. ápr. 1. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
Ha hiszed ha nem ez a probléma a legtöbb kapcsolatban felüti a fejét! Mondjuk 2 év után korai szerintem. Megoldása elég nehézkes ugyanis ő csak sima hisztinek, hülyeségnek fogja elkönyvelni ha elmondod miként érzel...
2018. ápr. 1. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!