Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mi baj lehet szerintetek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi baj lehet szerintetek a kapcsolatunkkal?

Figyelt kérdés
jo par eve egyutt vagyunk, nagy szerelemmel kezdodott, nagy megertessel es minden a legnagyobb rendben volt. De miutan megszuletett gyermekunk akit nagyon vartunk, azota megvaltozott sokminden. Tudom nem lehet minden a regi, de ami legjobban bant, az amiatt van h gyermekem apja jobban erzi magat haverokkal, este mikor hazaer akkor is csak oket hivja v ot hivjak, a kommunikacio pedig a legnagyobb gond koztunk, mert nem szivesen beszel velem, hiaba kerem. szereti a csaladjat es mindent megtesz, de a negativumon miatt tobbet alszunk kulon mar, mint egyutt. es jo par honapja ez van. Hogyan lehetne ezen valtoztatni szerintetek?
2018. ápr. 2. 00:41
 1/9 anonim ***** válasza:

párterápia

vagy több közös progi kettesben, utazás, kirándulás, bármi.

2018. ápr. 2. 00:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
koszi a gyors valaszt. Tudod vannak kozos programjaink, kozos kirandulasaink, etterembe vacsorazasok, kozos bevasarlasok, setak. Ennek mindnek orulok, csak az a baj h amikor ezek vannak, nem akar beszelgetni velem, tobbszor visszakerdez h mit is kerdeztem, mert annyira mashol jarnak a gondolatai. Mintha levego lennek mellette. Sokat mondom, nem vagyok papagaj h ismetlek allandoan neki, mert az o esze talan mashol jar
2018. ápr. 2. 01:09
 3/9 anonim ***** válasza:

nem lehet, h. beleszeretett másba?

vagy valami nyomasztja, és azért érzed, hogy nincs lélekben jelen?

2018. ápr. 2. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
nincs neki mas az biztos.
2018. ápr. 2. 02:01
 5/9 anonim ***** válasza:
A külön alvást be kell fejezni,mert teljes elhidegülés lesz.Szex az van ? Gyerek előtt is csak haverozott ? Ha máshol jár az esze mindig,az biztos nem a munka lesz.Olyan mintha a kötelező dolgokat megcsinálná a családért,mert ezt kell tennie,de unja az egészet.
2018. ápr. 2. 04:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:

miért vagy annyira biztos benne, hogy nincs más? ha nem is beszéltek érdemben és sokat nincs otthon?

szerintem itt csak az őszinte beszéd segíthet, aztán meglátjátok, hogyan tovább.

2018. ápr. 2. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:

Jól értem, hogy egyáltalán nem foglalkozik a gyerekével?

De nyomi.. abba azért teljes joggal belekényszerítheted - még hálás lesz érte pár év múlva.

2018. ápr. 2. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
igen a gyerekszuletese elott is haverozgatott.Igy hogy sokat alszunk kulon igy csokkent a kozos egyuttlet is. Az a problema hogy mikor egyutt alszunk azokon a napokon kedves csak es mondja a szepeket, es aztan megint kovetkezik a kulonalvas. Tehat ugy mondanam par nap jo es 1 het szunet, kezdodik elolrol. en mar unalmasnak es idegesitonek tartom ezt az egyutt es kulon alvast, de nemtudom hogy hozzam helyre hogy ismet egyutt aludjunk minden nap
2018. ápr. 3. 03:32
 9/9 anonim ***** válasza:

talán szólalj meg, kérdezz rá?

vagy írd ki ide, hátha mi tudjuk, mit gondol a férjed.

2018. ápr. 3. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!