Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? (Lent! )

Figyelt kérdés

Bejövök egy 17 éves srácnak,és őis nekem,csak volt egy rossz élményem egy férfival kapcsolatban,össze akart velem jönni,stb..És ez miatt nem merek járni a sráccal. Mit tegyek ez ellen? Amúgy nagyon kedves,jófej,megértő,stb..:)


Mit jelent az hogy élek-halok a fogszabis lányokért?

Hogy bármit megtenne értük?


2010. jún. 11. 15:51
 1/5 A kérdező kommentje:
És félek az első csóktól,neki már volt barátnője,és ha béna leszek??? Hogy mozogjon a száj?
2010. jún. 11. 16:04
 2/5 anonim ***** válasza:

te hány éves vagy? :)

amúgy mondj a srácnak nyugodtan igent :) ha tényleg annyira tetszetek egymásnak akkor mellette elfelejted majd a másik férfit! lehet hogy időbe telik, de hidd el így lesz :)

élek-halok a fogszabis lányokért pedig azt jelentheti hogy nagyon szereti a fogszabis csajokat ;)

2010. jún. 11. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

jah és ne félj az első csóktól, az jön magától :) Lehet észreveszi hogy neked első volt, nekem is észrevette barátom de nem fogja zavarni :)

előző voltam

2010. jún. 11. 16:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

Én 15 vagyok!


Jóó,köszike,csak izgulok,hogy elbénázom,és ezért nem akar majd semmit.

2010. jún. 11. 16:14
 5/5 anonim ***** válasza:

fogszabis az a fogszabályzós csajok te kis fogszabis csajszi . :)

ez ilyen tipikus női baromság.

hogy félek és most mit tegyek..... úr isetn

te is tudod hogy mit fogsz tenni. össze jössz vele.

csak húzod a srác agyát .

2010. jún. 11. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!