Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek melyikünknek volt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek melyikünknek volt igaza?

Figyelt kérdés
A párommal nem voltunk együtt kb egy hónapja. Tegnap zuhanyzás után mesztelenül elèálltam, simogattam stb, elég egyértelmű jeleket adtam neki. Pont a YouTube-ot nézte, reakció, 3 perc, a legjobb gólokat nézem, de csináld csak... teljesen elvette a kedvem az egésztől. Főleg, hogy ennyi ideje nem voltunk együtt. Végig nézte a gólokat és pár perc múlva mondta hogy mehet a dolog, de már semmi kedvem nem volt hozzá. Ő 29 én 26 és 5 éve vagyunk együtt.
2018. ápr. 2. 17:50
 1/9 anonim ***** válasza:
68%

Ez elég gáz, én dobtam volna a youtubeot,de a telefont még a klotyón is lehúztam volna és elkezdtem volna én is neked.


23/F

2018. ápr. 2. 17:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
65%
Minek vagytok eggyutt?
2018. ápr. 2. 17:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 Interferencia ***** válasza:
100%
Beszéld meg vele.
2018. ápr. 2. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
32%
Nem lehet, hogy csak incselkedett veled? Talán azt akarta elérni, hogy még rámenősebb legyél. Pl.kikapcsolod a videót, vagy az egész gépet, vagy ráveted magad, hogy márpedig Te MOST akarod, vagy ilyesmi.
2018. ápr. 2. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
65%

Egyikotoknek sem. Öt akkor érdekelte az a három perces valami, te meg nem tudtál három percet várni és behisztiztel.

Akkor hogy hogy erezned magad, ha mondjuk ebéd közben benyulna a bugyidba és közölné, hogy most azonnal...?

2018. ápr. 2. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
74%
nem ez a gáz, hanem hogy egy hónapig nem történik semmi.
2018. ápr. 2. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem egy videót meg lehet állítani... Ha a partnerem engem letámadna,akkor nem mondanám neki,hogy "jajj életem csak 5 perc,meg megnézem a tudomisénmit". Ez fordítva is így van. Ha én mászom rá akkor is rögtön reagál. De nem úgy,hogy "csináld csak". Ez igenis rosszul esik. Valamint ha 1 hónapja semmi,akkor ott amúgyis bajok vannak. Feltétlen beszélj vele erről.
2018. ápr. 2. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
#6 Ha egy hónap szexmentesség gáz, akkor mit mondanál egy veszélyeztetett terhes kismamára, akivel 1 évig nincs szex? (9 hónap várandósság+ a szülés utáni lábadozás) Számtalan oka lehet, hogy 1 hónapig nincs szex. Pl.ha nem találkoznak a felek, mert távkapcsolatról van szó. Vagy ha valamelyik félnek balesete volt, és kórházban volt. Vagy szimplán beteg volt. Összejöhetnek úgy a dolgok, hogy 1 hónap kimarad.
2018. ápr. 3. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

hú de nagyon okosat mondtál, utolsó. ilyesmiről szó sincs kérdező esetében, amint látod.

Nekem pedig nem kell a világ összes problémájára reflektálnom ez alatt a kérdés alatt, hanem csak arra, amit a kérdező feltett.

2018. ápr. 3. 07:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!