Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csinálnátok ilyenkor?

Figyelt kérdés

Kedvesemmel 5 éve vagyunk együtt. Kezdem úgy érezni, hogy folyamatosan romlik a kapcsolatunk. Én Ausztriában dolgozom és 2 hetente járok haza. Amikor otthon vagyok abban a pár napban a közös gyermekünk miatt érzem jól magam. ( 2,5 éves )

Ennek a kiváltó oka, szerintem nála elmúlt valami. Próbáltam megbeszélni de eredménytelenül. Viszont amikor tudja, hogy megyek haza akkor folyamatosan keres viszont mikor vagyok napi egyszer beszélünk. Az együtt létek sem olyanok már mint régen. Nemigazán értünk egyet semmiben, mert ő szerinte minden úgy a jó ahogy ő kitalálja. Mintha próbálna elnyomni. Valaki volt már ilyen cipőben? Hogyan oldottátok meg? / 27/F



2018. ápr. 2. 20:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Ne csodálkozz, ha csak 2 hetente találkoztok, főleg kicsi gyerek mellett. Nyilvánvalóan több figyelemre és törődésre lenne szüksége. Persze neki sem kellene dirigálnia.
2018. ápr. 2. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem az a legtisztább ha leülsz vele megbeszélni, rákérdezel, hogy miért van ez? Egyébként a távolság és sok külön töltött idő nyilván nem tesz jót. Gondolom te megkeresed a pénzt, ő addig egyedül, magányosan van, még ha a baba ott is van. Ilyenkor hajlamos egyedül érezni magát egy nő és azt hinni hogy minden rászakadt. (Most csak magamból indulok ki, hogy én így lennék).

Igazából ezer más oka is lehet, tényleg valószínű hogy már nem érez úgy, mert nincs folyamatos közelség, intimitás köztetek, amit azért egy gyerek jövetele is megbont.

Talán jót tenne ha csak kettesben elutaznátok valahova, lazítani. Ha egy hétre nincs lehetőségetek, legalább egy hétvégére.

2018. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Kéthetente találkoztok, ő meg otthon van egy kicsi gyerekkel. Min csodálkozol? Együtt sem éltek, ritkán találkoztok, gondolom teljesen elhidegült tőled.
2018. ápr. 2. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
Van benne amit valami amit irtok. De nem akartam leírni.... sajnos nem önszántamból vagyok kint. Van egy hitelünk és az otthoni gyári fizetésből Nemtudtam volna fizetni, főleg terhes is volt közben és ez volt az egyetlen kiút, mind a hármunk érdekében tudtam ezt így csinálni :(
2018. ápr. 2. 20:34
 5/7 anonim ***** válasza:
100%
Gondoltam, hogy nem poénból vagy kint. :( csak sajnos ez így látszólag a kapcsolatotok és a családod rovására megy. Ők nem tudnak utánad menni?
2018. ápr. 2. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
2,5 évesen már bölcsibe lehet vinni a gyereket, lassan oviba is. Ha te itthon vállalsz munkád és a párod is, akkor sem jöttök ki?
2018. ápr. 2. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Lehet te nem érzed jól magad, de megkérdezed tőle, hogy ő egyébként jól érzi-e magát? Nem úgy tűnik. Lehet te keresed a pénzt, de neki meg egyedül szakad a nyakába egy kisgyerek összes problémája. Plusz téged sem érez közel magához. Valószínűleg ő sem úgy képzelte ezt, ahogyan alakult. Még jó, hogy elmúlt nála valami... A nőknek sokkal több érintésre, érzelemre van szükségük általában.


Beszéld meg vele, hogy mi az amitől jobban éreznétek magatokat. Vagy, ha még odaadóbb vagy, akkor hogy konkrétan ő mitől érezné jobban magát!

2018. ápr. 2. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!