Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Erre a helyzetre mi a legjobb...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Erre a helyzetre mi a legjobb megoldás?

Figyelt kérdés
Beszélek egy pasival, de sokszor ír olyat hogy neki írnak más lányok is, de őt senki nem érdekli csak én, de azért ha az utcán meglát egy jó nőt azért megnézi. Meg hogy vannak női ismerősei akikkel szokott találkozni. Erre írom hogy én is beszélek egy másik fiúval, amire azt írta, hogy kinyírja, írtam neki hogy csak van valakije, és ő csak egy haver, de utána írta hogy nem sokáig lesz, de utána írta hogy viccelt.
2018. ápr. 4. 07:03
 1/9 anonim ***** válasza:
79%
Tárgyiasít mondhatni.
2018. ápr. 4. 07:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Hogy tárgyiasít?
2018. ápr. 4. 07:19
 3/9 anonim ***** válasza:
83%

Finoman felvezeti, hogy körülötte mindig lesz más nő is, de te ezt tűrjed. Neked viszont a férfi rokonokkal is tilos lesz beszélgetni.

Én már elbúcsúztam volna tőle.

2018. ápr. 4. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
69%
Egy deka önbizalma nincs neki. Frusztrált egy pasi, szerintem ne bonyolódj bele.
2018. ápr. 4. 08:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
75%
Őszintén szólva, ha valaki ilyet írna hogy bárkit "kinyír" csak úgy viccből, azzal én nem igazán állnék szóba többet...
2018. ápr. 4. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
80%

Itt kapásból volt 1-2 vörös zászló. Nem igen veszed észre idejében a jeleket, ugye?...


Vagy szerinted normális, ha előtted néz meg más nőket, meg más nőkkel beszél/találkozgat? Vagy, hogy már most betegesen féltékeny a többi férfire?...


Igen, önbizalomhiányos és frusztrált. Ez a viselkedés meg gáz, és később csak rosszabb lesz.

2018. ápr. 4. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
38%
Ha komolyan gondolja, az baj, ha tényleg viccel, akkor nem gond....
2018. ápr. 4. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
93%
Hagyjátok, ezt (is) hetente kiírja 5x.
2018. ápr. 4. 08:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
68%

Ahogy feljebb írták, ezek hatalmas vörös zászlók. Kettős mércéje van, neki egy dolog magától értetődő módon megengedett, neked viszont egyáltalán nem. Még csak beszélgettek, de már most féltékenykedik, agresszív és kisajátító. Plusz meglehetősen manipulatív az is, hogy viccre próbálja fogni.

Én a helyedben biztosan nem kezdenék vele. Nagyon rossz képet vetít elő.

2018. ápr. 4. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!