Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek, mit tesztek ha ferjetek allandoan megalazna, mindenben csak a hibat keresi?

Figyelt kérdés
Barmit megteszek paromert, imadom, o a mindenem. De fozesemben takaritasomban vasarlaskor is allandoan belekot valamibe, ha csak piciket is de akkor is kiprovokalja a vitat kozottumk. Pedig nincs igaza, csak szerintem szereti ha megalazhat es o legyen a topon.
2018. ápr. 4. 23:33
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Te meg ezt szereted benne ennyire, hogy egy tapló, aki megaláz és veszekszik veled.

Sok boldogságot!

2018. ápr. 4. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%
Ilyen férj kellene a halálnak.
2018. ápr. 4. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
"Ha te olyan jól tudsz mindent, drága, akkor akár te is csinálhatod ezeket a feladatokat." Mondd ezt, aztán soha a büdös életben ne emeld meg többé a kisujjadat sem érte.
2018. ápr. 4. 23:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
koszonom az eddigi valaszokat, s gen 3 as, koszi a jo tippet, mondani fogom
2018. ápr. 5. 00:00
 5/13 anonim ***** válasza:
100%

Elgondolkoznék, hogy miért jutottunk idáig: magyarul, hol engedtem meg neki ezt, miért érzi azt, hogy neki erre felhatalmazása van. Még érthetőbben: én mit baxtam el.


Ez egyébként személyiség jegy: lehet, megnézed a szüleit és ők is ilyenek, ki ha én nem típus, vagy az anya, de inkább az apa. Nem tudsz vele mit kezdeni, hadakozhatsz, visszaszólhatsz, ezen te nem tudsz változtatni, ez a személyisége. Én, ezért váltam el, tudom. Ráment pár évem, kicsit visszább vett, de nyugisabb időszakban megint úgy érezte, h ő az úr a szemétdombon. :) Lehetetlen küldetés. :) Hagyd a p-be, válj el, amint tudsz.

2018. ápr. 5. 00:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Kedves utolspo teljesen egyetertek veled, o is azt mondja nekem, ugysem fogom megvaltoztatni. Nem is akarom, csak ugy viselkedne velem is mint barki mas novel v haverjaival. nincs mit gondolkoznom h en hol rontottam volna el, persz az az egy amit hibat talalok magamban, h. ha mar tulsagosan is a viselkedesevel ugy erzem a foldre tipor, par napig nincs kedvem hozza szolni, de o sem banja ezt. Hiszen o ennek talan orul, mert nemsokba vesz engem. egyszeruen nemtudom mar ezt tovabb elviselni, mert egyre surubb a megalazas. Volt olyanh po har vizzel leakart onteni, probalt volna hajat huzni, es vannak meg aprosagok. A haveri noi es ferfi tarsasagat sokkal tobbe nezi mint engem, ezt tapasztalom. Engem telefonon sem hiv, es szinte mindenben mas mint ezekelott a szep idoszakokban. Nemtudom hogyan beszeljem ezt meg vele, de muszaj lesz, mert eleg.
2018. ápr. 5. 01:05
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Nem fogod tudni ezt megbeszélni vele... Az emberi kapcsolatokban is van egy hieralchia (erőviszonyokra epülő sorrend). Mivel te szereted és ráadásul más személyiség kategóriába tartozol, eleve alsőbbrendű vagy neki. Nem fogja, nem akarja megérteni, h mi a bajod, mit szeretnél, stb. Érzelmi intelligenciája nulla, csak az ismeri, h neki mi jó, a te fájdalmad, megalázottságodatt nem fogja érteni, meg nem is akarja.... felesleges erőlködés, ő ilyen, hagyd el, nem tud szeretni normálisan. Persze, el fog kezdeni kapálózni, mintha megértene, de ez addig van míg újra behódolsz neki (kimutatod a bizalmad/szereteted), aztán ezt bezsebelve megint hülye lesz. Hagyd el mondom, ez nem fog megváltozni, sajnálom. :(
2018. ápr. 5. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Imádd továbbra is. Szüljél neki gyerekeket.
2018. ápr. 5. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Én éltem együtt ilyen csodálatos emberrel, verés lett a vége. Sose változik, és soha nem fog ember módjára beszélni veled. Kell ez neked?
2018. ápr. 5. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 Költőnő? ***** válasza:
Elgondolkodnék, h egy ilyen phasz h a pékbe lett a férjem.
2018. ápr. 5. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!