Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti hogyan kezelitek, mit tesztek ha ferjetek allandoan megalazna, mindenben csak a hibat keresi?

Figyelt kérdés
Barmit megteszek paromert, imadom, o a mindenem. De fozesemben takaritasomban vasarlaskor is allandoan belekot valamibe, ha csak piciket is de akkor is kiprovokalja a vitat kozottumk. Pedig nincs igaza, csak szerintem szereti ha megalazhat es o legyen a topon.
2018. ápr. 4. 23:33
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Megkérdezném tőle, hogy mit szeretne? Nem szeret e már. Velem akar e maradni, mert hogy ez az állapot nem állapot. Hogy így nem vagyok boldog, és ő sem tűnik annak. Milyen megoldást javasol ha van, vagy ha nincs, szerinte mit tegyünk. Akar e együtt maradni velem, és ha igen szerinte annak mi a módja, ha meg nem, akkor mit tegyünk, hogy tovább léphessünk?!


Ilyeneket kérdeznék és beszélnék meg vele, nem pedig enném a fenét, hogy történjen valami csoda, vagy valaki oldja meg helyettem. KOmmunikáció + Őszinte!

2018. ápr. 5. 12:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ezt azon melegében a beszólás pillanatában kell intézni.


Pl.vásárlás közben beszól...odafordulsz mondd, hogy ezt én nem tűröm, sarkonfordzlsz otthagyod.

Ezeknek rögtön következményének kell lenni hogy értsen belőle nem egy hónap múlva mondani hogy te figyelj béla nekem az a beszólás a múltkor nem tetszett.

Abban a pillanatban szólj, hogy állj, ezt nem.

2018. ápr. 5. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Már RÉG nem lenne a férjem.
2018. ápr. 5. 17:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!