Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Introvertált férfiak hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Introvertált férfiak hogy bírtok együtt élni extrovertált párotokkal? Mennyire megterhelő, milyen nehézségeitek vannak?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 5. 05:13
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
Nem rossz, de azt hozzáteszem, hogy van bennem is extrovertáltság...ő ötletel, szervez, én meg "becsatlakozom", de szerencsére meghagyja nekem a kis " magányomat" is.
2018. ápr. 5. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
77%

Pont attól introvertált valaki, hogy nem lóg a másik seggében.


Én utálom a meglepetéseket. Ez független a "vertáltságtól".

2018. ápr. 5. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
Úgy, hogy eddig csak introvertált nőkkel jártam. 😂 Egyébként én inkább ambivertált vagyok, bár intro felé húzok. Szeretem a nyugit, csendet, ugyanakkor szívesen túrázok, mozdulok ki a természetbe, néha kajálni ide-oda vagy koncertekre. De alapvetően nincs zabszem a fenekemben, nem leszek lelkibeteg, ha nem mehetek, mint a „bőrszedő zsidó.” 😁
2018. ápr. 5. 10:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:

Legrosszabb kombi.

Apu otthon ül, anya meg pasizik.

2018. ápr. 5. 10:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 A kérdező kommentje:

pontosan, egy intro nem lóg a másik seggébe, nemtom, miért írtál ilyet.

az intrók a leben und leben lassen jelszót vallják.

2018. ápr. 5. 10:34
 16/18 anonim ***** válasza:

Azt ugye tudjátok hogy extrovertált ember is lehet otthonülős, visszahúzodó, szégyenlős ember???


Az introvertált azt jelenti, hogy ő egyedül "töltődik fel", egy társadalmi esemény, ahol sok-sok ember van, lefárasztja még akkor is ha szeret beszélgetni másokkal, könnyen megtalálja a közös hangot másokkal.


Egy extrovertált, pedig mások társaságában töltődik fel, egy csapatépítő tréning után nem fáradt, hanem teljesen tele van energiával stb. Én pl. extrovertált ember vagyok, mégis totál 'awkward' társas helyzetekben

2018. ápr. 5. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:

#5


Ha a közeli barátait hívnám meg, akkor örülne 😃


De ha az enyémekkel kellene buliznia, vagy diszkó, fesztivál, az már tuti nem olyan kényelmes 😃

2018. ápr. 5. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:

Extroventt nőként: soha többé!

Hét évig voltam egy erősen intro férfi felesége.

Akkor döntöttem a válásról, mikor egy éves volt a második gyerekünk. Véletlenül kibökte, hogy csak azért beszélt rá egy második gyerekre, hogy újra otthon tartson, és esze ágába sincs eljönni GYEDre.

Az első gyerek után kellett egy év pszihológus, hogy kijöjjek a depresszióból és a bezártság okozta pánikrohamokból.

De ő azt szerette, hogy otthon vagyok, megtörve.

Ő sehova nem akart menni. Nekem elvileg szabad volt, de utána jött a bünti: nem szólt hozzám, vagy kereste a hibát, hol köthet belém.

Az új párom szintén extro. Minden hétvégén program: ha nálam vannak a gyerekek, családi (állatkert, vidámpark, interaktív kiállítás), ha apás hétvége van, akkor mozi, házibuli, grillezés, nagytúra, esetleg beülünk valahová.

A netflix&chill hétköznapi program :D

2018. ápr. 5. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!