Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » 19 éves vagyok, a párom 11...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

19 éves vagyok, a párom 11 évvel idősebb. Ezt bevállalnád?

Figyelt kérdés

még csak májusban fogom érettségizni, tehát se szakmám, se diplomám, még az is kérdéses, bejutok-e egyetemre ősszel, ha nem, akkor OKJ-t végzek.

minim 2 vagy 3 év tanulás vár tehát rám, plusz ez a félév, a gimi vége.

munkám nem tudom mikor lesz, max. diákmelók jöhetnek szóba.

párom diplomás, rendes munkája van, átlagos fizetéssel.

ilyen feltételek mellett mennyire rázós összeköltözni a párommal?

olyan szintű eltartott lennék szinte, mint otthon, hiszen nem tudok beleadni semmit a közösbe, maximum a háztartást tudom vezetni, de suli mellett az is nehezebb.



2018. ápr. 5. 22:30
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Nyugodtan mehet!!
2018. ápr. 6. 07:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:

Teljesen más életszakaszban vagytok.

Ha nagyon szeretitek egymást akkor működhet, egyébként kínszenvedés lesz. Nehogy az legyen, hogy elvesztegeted a tanulási éveidet és élményeidet. Egyetem alatt is gólyatábor, bulik, stb. Nem biztos, hogy ezt egy 30+-os pasi olyan jó szemmel fogja nézni.

2018. ápr. 6. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
A kapcsolatot bevallalnam, az osszekoltozest nem. Nagyon sok indok miatt nem. Szeretned hogy meggyozzelek? Ha a valaszod igen akkor leirom az erveimet, de nem szeretnek ugy jarni, hogy komolyan veszem egy magat erettnek tarto lany kereset, hogy aztan o le se szarja a tanacsaimat es vegul ugyis a sajat feje utan menjen. Nem teged akarlak megbantani, csak tul sokszor adtam mar ilyen kerdesben tanacsot es ugy vettem eszre, hogy a tobbseg csak nyoszorogni jon ide es az ervek lepattannak roluk.
2018. ápr. 6. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
63%
Kellenél a frásznak. 19 éves csitri, ráadásul egyből el is tartatná magát. Van pofád. A kedves 2. apád tud róla, hogy ez a terved?
2018. ápr. 6. 14:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
0%
Ezt hívják úgy hogy k.u.r.v.a!
2018. ápr. 11. 23:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
miért kuurvázol le? magyarázd meg.
2018. ápr. 12. 02:39
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!