Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha ennyire nem értenének egyet semmiben?

Figyelt kérdés
A barátommal teljesen mások a politikai és a vallási nézeteink is. Nemrég beszélgettünk és kiderült, ő teljesen másra szavaz, mint én, az egész politikai helyzetet máshogy látja, ha nem a barátom lenne simán leidiótáznám annyira hülye érveket mondott. Más az értékrendünk is. Az a baj, hogy nekem nincsenek is iránta erős érzelmeim csak az elején úgy gondoltam, ebből lehet valami, de nem vagyok szerelmes és szerintem ő se, mert van, hogy 2 napig nem is keressük egymást. Másrészt nem tudom mennyire tudna ez működni hosszú távon, ha ennyire nem értünk egyet semmiben.

2018. ápr. 6. 08:09
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
Értelmetlen az ilyen kapcsolat, a gyereketeket sem tudnátok egy irányban nevelni, az is össze lenne zavarodva.
2018. ápr. 7. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:

Itt nem az a baj, hogy nem értetek semmiben eggyet, hanem az, hogy nem szereted. Én a vőlegényemmel sem értek mindenben eggyet, nálunk is mások pl a politikai nézetek, de jókat vitakozunk (érvek-ellenérvek), és eszünk ágában sincs a másikat leidiótázni azért mert másként látjuk a dolgokat. Unalmas lenne, ha mindenről ugyanazt gondolnánk.

Keress valakit, akit szeretsz, ne pazaroljátok egymás idejét.

2018. ápr. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
40%
Nagyon okosak vagytok... bármelyik politikai szarság zászlaja alá beállni, miután semelyik nem ellensége a másiknak mivel egymás nélkül nem tudnának életben maradni... egy tőről fakad mind. Akitilop.
2018. ápr. 7. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

Bár én nem szoktam politizálni, szavazni fogok. A barátom másra fog, éppen az ellenkezőjére annak, akire én, mégsem ez határozza meg a kapcsolatunkat. Én ateista vagyok, ő református, szintén nem határoz meg semmit.

Egy éretlen kislány vagy az a bajod.

2018. ápr. 7. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!