Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha ennyire nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha ennyire nem értenének egyet semmiben?

Figyelt kérdés
A barátommal teljesen mások a politikai és a vallási nézeteink is. Nemrég beszélgettünk és kiderült, ő teljesen másra szavaz, mint én, az egész politikai helyzetet máshogy látja, ha nem a barátom lenne simán leidiótáznám annyira hülye érveket mondott. Más az értékrendünk is. Az a baj, hogy nekem nincsenek is iránta erős érzelmeim csak az elején úgy gondoltam, ebből lehet valami, de nem vagyok szerelmes és szerintem ő se, mert van, hogy 2 napig nem is keressük egymást. Másrészt nem tudom mennyire tudna ez működni hosszú távon, ha ennyire nem értünk egyet semmiben.

2018. ápr. 6. 08:09
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
74%
Szavazz a fideszre. Ugyan az a szar mint a többi. Agymosottak vagytok.
2018. ápr. 6. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
92%

"#7 Még csak azt kéne.... A Fideszre szavazok."


Nah még egy agymosott, zombi, primitív ember. Istenem sújts le ránk könyörgöm.

2018. ápr. 6. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:

" Az a baj, hogy nekem nincsenek is iránta erős érzelmeim csak az elején úgy gondoltam, ebből lehet valami, de nem vagyok szerelmes és szerintem ő se, mert van, hogy 2 napig nem is keressük egymást. "


Alapjában véve az, hogy nem vagytok szerelmesek egymásba, egy dolog, attól még működhetne a kapcsolat. De hogy ennek tetejébe még ennyire különbözőek is vagytok ... hát ne haragudj, nem is értem, mi tart össze titeket!

2018. ápr. 6. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
100%
Nekem is volt hasonló szitum. Egészen eltérő érdeklődés és értékrend. Hiába volt bizonyos szimpátia. Szét is mentünk hamar...
2018. ápr. 6. 10:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
85%

12: Engem ha már a földön vonszolnának véresen és az életerőm konvergálna a nullához, akkor sem tenném oda az ikszet, evidens számomra. DE valaki felett ítélkezni, pálcát törni, mert neki ez a szemlélete, nagyon nem fair dolog. Én is tudnék vagy 20 érvet kapásból miért hülyeség oda ikszelni, de hagyjuk már meg a szabad választás jogát másoknak! :) Inkább azon dolgozzunk, hogy kész érvekkel és kulturált kommunikációval meggyőzni a másikat, hogy talán az nem biztos, hogy jó ötlet lesz.


de ez már politika... ez meg itt a párkapcsolatok szekció! :)

2018. ápr. 6. 11:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
55%

Már ne is haragudj, de valami nálad nincs rendben.

Nem politizálok nem foglalkozom vallással sem a párommal se mással.

NEM ez alapján döntök élek. Emberek vagyunk, mindenkinek más véleménye vn az adott dolgokról. Bebaszna ha mindenki mindenkivel egyet értene.

Az ilyen idióta pi...k mint te mit tudnak?!

Semmit.

2 dologba nem értetek egyet, valóban mekkora probléma össze dől a világ. Meg miért kéne arra szavaznia mint neked?!Jóhogy nem te mondod meg neki mit ehet,mikor mehet melozni,haverjaival,vagy mit vehetfel.


Az hogy neked nem tetszik az érvei így játál, remélem lesz esze és kidob a franba. Ilen nő normális pasinak nem kell. Bocs kislány.


Ha meg nincs érzelmed felé, minek vagy vele?!Hogy ne legyél egyedül?

Szánalmas vagy

2018. ápr. 6. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
100%

ennek semmi köze politikához vagy valláshoz. ha úgy érzed, hogy így nem fog menni, akkor ne erőltesd.

ha alapból nem tudsz felsorolni egy érvet sem, hogy miért akarnál vele együtt maradni, esetleg hosszú éveket együtt tölteni, akkor nincs értelme a kapcsolatnak. hát akkor szakíts!

2018. ápr. 6. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
100%

Te is tudod, hogy ez csak indok. De elég agymosottnak tűnsz a kis fideszes leírás után, szóval no komment ez ügyben. Jobban jár a srác, ha lelépsz, én se tudnék veled együtt lenni a helyében. Ég és föld lenne az értékrend. Igenis fontos a közös értékrend! Meg lehet játszani, hogy nem érdekel a politika, vagy az is lehet, hogy tényleg nem, de ez csak addig működik, amíg valami miatt mégis elkezd érdekelni, pl elkezded a saját bőrödön érezni a hatásait, vagy felháborít valami, amit épp a kormánypárt tesz. Innentől már foglalkozik vele az ember.


(De amúgy függetlenül a kérdésedtől és az álláspontodtól, elkeserítő mégis valamilyen szinten, hogy ez a Viktor-féle propaganda mennyire megosztja az embereket. A fele elhiszi és migráncsozik meg Sorosozik, a másik fele meg fogja a fejét, hogy ezek hogy lehetnek ilyen hülyék. Ez épp olyan, mint a vallási fanatizmus kontra a nem vallásosak döbbenete. Nagyon durva, amit itt is látok így pár nappal a választás előtt. Egy csomó kapcsolatot kikezd ez az egész. Megdöbbentő!)

2018. ápr. 6. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 anonim ***** válasza:
71%
"ha egy 21 éves lány politizál, ott nem baráttal van a gond....fogadunk, a szél bernikére szavazol." Inkább költöznél egy anyádtól végre hülyegyerek.
2018. ápr. 6. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:

Igen, én szakítanék. Nem arról van szó, hogy a politika vagy a vallás határozza meg a kapcsolatunkat, de a legalább hasonló értékrend az igenis fontos. Szerintem szükség van arra, hogy alapvető dolgokban, alapvető kérdésekben egyetértsünk, mert anélkül én úgy gondolom, hogy nem lehet megfelelően együttműködni. Egy kapcsolatban márpedig kell együttműködni, mindenről őszintén beszélni, támogatni egymást stb., ez pedig egyszerűen nem működik úgy, ha teljesen mást gondolunk a világról, más értékeket tartunk fontosnak. Nyilván olyan nincsen, hogy két ember mindig mindenben 100%-ig egyetért, de azért a kisebb véleménykülönbségekkel szerintem még együtt lehet élni és meg kell tudni beszélni, ugyanakkor azért egy ilyen helyzetben már komolyabb ellentétek is előfordulnak, ha azt nézzük, hogy te a kormánypártot támogatod, a párod pedig akkor gondolom az egyik ellenzéki pártot...Nekem ez nem férne bele, én pl. nem tudnék egy fideszes párt elképzelni magam mellé, egyszerűen nem menne. Egyrészt azért, amit már leírtam...másrészt pedig azért, mert számomra egyszerűen érthetetlen, hogy vannak emberek, akik képesek azonosulni a Fidesszel és a jelenlegi rendszerrel azok után, amik történtek és történnek ebben az országban.


El lehet magunkkal hitetni azt, hogy a poltika nem folyik be az életünkbe, nem befolyásol semmit és én is el tudom mondani, hogy nem foglalkozom vele, félreteszem és nem érdekel, csak ez szerintem így nem igaz és én károsnak is tartom. A politika mindenhol ott van és mindenki találkozik vele, legyen szó bármiről...ha tanulsz, ha dolgozol, ha munkanélküli vagy, ha kórházba kerülsz, ha elmész vásárolni, ha veszel magadnak egy cigit a nemzeti dohányboltban stb., még lehetne sorolni. Az, hogy mi történik a politikában, milyen döntéseket hoznak az tetszik vagy nem tetszik, de befolyásolja az ember életét. Én pedig úgy gondolom, hogy nem mindegy, hogy milyen irányba és, ha az embernek van lehetősége arra, hogy kifejezze a véleményét, tegyen valamit annak érdekében, hogy az ő akarata is érvényesüljön, akkor élni kell ezzel a lehetőséggel. Azt mondani, hogy "engem nem érdekel a politika", az kb. olyan, mintha azt mondanánk, hogy "engem nem érdekel az életem és teljesen mindegy, hogy mi történik".

2018. ápr. 6. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!