Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tegyek nem akarom elveszít...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek nem akarom elveszíteni?

Figyelt kérdés
Van 1 fiú 8-os Nagyon tetszik nekem és szerintem én is neki Én 7-es vagy de ő elmegy egy másik iskolába és nem akarom elveszíteni Én is abba a suliba készülök de nem bírom ki azt az 1 évet h nem látom mit csináljak?
2010. jún. 11. 21:38
 1/4 anonim ***** válasza:
Ki fogod bírni... ne nyomulj
2010. jún. 11. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Jajj de még kislány vagy, de édi:) Régen én is voltam hasonló helyzetben, de ne izgulj, ha el is megy, lesz majd másik hip hop:) Olyan fiatal vagy még, ezer másik lesz majd még:)

Nah de igen, ennyi idősen még nehéz megérteni, hiszen nekem is mondhatták ennyi idősen, hogy jaj úgy is lesz más, nem hittem el:)

2010. jún. 11. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Van egy igen jó barátom (huszonévesek vagyunk), aki mesélt egy régi általános sulis "nagy szerelemről", ami mint tudjuk, az idő múlásával emlékké fakul, majd vénülő és butuló fejjel elfelejtjük, hogy anno mennyire fontos volt =) ez a lány is elment egy másik iskolába, és a cimborám eléggé elkeseredett, hogy akkor most mindennek vége. Én sem voltam különb gondolkodású, még középiskolában is hajlamos voltam az osztály-évfolyam-suli korlátain belül maradni, mert még nem alakult ki bennem az a fajta kötődés, amit nem a napi rutin éltet (avagy úgyis találkozunk, mert ugyanoda járunk). Ezeken ma mindketten jókat nevetünk, és nem rossz indulatból írom. Nem fogok azzal jönni pl "a Te korodban úgysem komoly az ilyesmi", inkább azt javaslom, ha jóban vagytok, akkor az sulin kívül is megmaradhat. Mivel van neted és emailcímed (és gyanítom neki is), máris tudsz vele kapcsolatot tartani. Ennyi kezdetnek megteszi, a többit okoskodjátok ki.
2010. jún. 11. 23:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

ettől függetlenül tudtok találkozni nem?

ha meg nem, nagyon sajnálom

2010. jún. 13. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!