Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti megbeszélések vagy ezen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti megbeszélések vagy ezen nincs mit?

Figyelt kérdés
A férjemmel amikor megismerkedtünk nehezen indult a kapcsolatunk. 3hónap utàn egy se veled se nélküled kapcsolat alakult ki, persze előtte kimondtuk, hogy vége elvileg nem voltunk együtt. Ez ment 2hónapig, amikor totàlis fordulatott vett a dolog. Hozzàm költözött majd hàzat vettünk, feleségül vett és szültem. Minden tökéletes, összecsiszolódtunk azt sem tudom megmondani mikor vesztünk össze. Most viszont vendégségben voltak a baràti és a haverja felesége bekérdezte, hogy nekem hogy sikerült túllépni azon, hogy a férjem màssal volt? Nagy csend.. Erre: mondjuk ez sem most volt és nem is voltatok együtt így gondolom könnyebb meg hàt itt a gyerek ő a fontos. Rànéztem a férjemre aki levörösödött és vàlaszoltam persze így ahogy mondod. Azóta a férjem mintha kerülne és baromira szégyenli magàt. Pontosan tudja, ha ez akkor derül ki a kapcsolatunk nem így alakul. Nem vagyok ilyen téren az a megbocsàjtós típus. Épp ezért nem tudom, hogy ezt megbeszéljem e vele. 1nem most volt 2rengeteget vàltozott 3nagyon jó férj és apa és még sorolhatnàm. Szerintetek? Ne is kattogjak ezen igaz?
2018. ápr. 8. 18:39
 1/8 A kérdező kommentje:
Megbeszélnétek*?
2018. ápr. 8. 18:40
 2/8 anonim ***** válasza:
59%
Hát, ha te vagy a szamár, mert elment a ló, akkor azért elég szr helyzet ez neked!
2018. ápr. 8. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
65%
Szerintem mindenképpen beszéld meg vele, különben csak egyre inkább nyomasztani fog téged.
2018. ápr. 8. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
54%

Egy megcsaláson biztos kattognék.


Ezen meg biztos, hogy nem.

2018. ápr. 8. 18:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
64%

Gondolom, akkor nem tudtál róla, ha ennyire meglepett. Mivel hivatalosan nem voltatok együtt, ezért számon nem kérheted. Főleg, hogy 3 hónap után szakítottatok, akkor még nagyon szerelmes sem lehetett beléd. Az más kérdés, hogy miért nem mondta ezt el neked, amikor összejöttetek. Nem tudom mennyi idő telt el azóta. Szerintem ezen nincs mit megbeszélni. Ha nagyon zavar megemlítheted, hogy neked ez kínos volt, amikor más tudott róla és te nem.


22/L

2018. ápr. 8. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
71%
Beszéljétek meg, amíg friss ez a dolog. Valószínű a férjedet is bántja, ne hagyjátok, hogy elfajuljon ez az egész, ne söpörjétek a szőnyeg alá, nagy károkat tud okozni egy kapcsolatban az, ha bántja az embert valami és nem beszéli meg a párjával.
2018. ápr. 8. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
5#azért nem mondta el akkor, én úgy gondolom, mert biztos, hogy nem adtam volna esélyt a dolognak. Én olyan voltam mindig is, hogy ameddig valami teljes mértékben nincs lezàrva, addig én sem mentem màshoz és ezt az aktuàlis pàromtól is elvàrtam. Biztos vagyok benne, hogy félt a reakciómtól. 6#igen ez az ésszerű, ha idegen tette volna fel a kérdést valószínűleg én is ilyen vàlaszt adok. De az a baj, hogy én nagyon szeretem és nagyon jó minden. Bànt mert àtverve érzem magam, én mindig tiszta lapokkal jàtszottam. De úgy érzem ezt a békàt be kell nyelnem, mert vissza csinálni nem tudja, viszont nem biztos, hogy fel vagyok készülve, hogy ezt ő is kimondja és kivesézzük, talàn jobb a tudatlansàg?... Nem akarom, hogy leoltsatok, hogy ennél sokkal rosszabb helyzet is van, van akit megcsalnak, hisztis vagyok stb. Tudom. Csak bàntó ez az egész és nem tudom kezelni.
2018. ápr. 8. 20:14
 8/8 anonim ***** válasza:

Ha nem beszéltek róla - legalább is röviden tisztázni a helyzetet -, akkor ez folyamatosan köztetek lesz és ez teszi tönkre a kapcsolatotokat.

Röviden beszéljétek meg, mi volt, utána könnyebb folytatni, föleg, mivel már régen együtt vagytok.

2018. ápr. 8. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!