Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kérhetek ilyet a páromtól?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kérhetek ilyet a páromtól?

Figyelt kérdés
Előttem flörtölt egy nővel, ami iszonyúan zavaró volt...megkértem, hogy kerülje el, ne találkozzon vele. De ő ebbe nem ment bele. Azt mondta nem kérhetek tőle ilyet.
2018. ápr. 9. 09:11
 1/7 anonim ***** válasza:
83%
A parod egy büdös paraszt,már bocs
2018. ápr. 9. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az az alap, hogy a párunk előtt (sem a háta mögött) nem flörtölünk. Ha nem képes ezt figyelembe venni az az ember nem érett meg párkapcsolatra.
2018. ápr. 9. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%
Megmondtam volna neki, hogy rendben, akkoe ő nem kérheti, hogy továbbra is a barátnője legyek és agyő. Ilyen párral nem aláznám magam. Ha ezt annyiban hagyod, látni fogja, hogy veled bármit megtehet.
2018. ápr. 9. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
mennyi ideje vagytok együtt? mennyire komoly a kapcsolat?
2018. ápr. 9. 10:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
Azért kiváncsi lennék, hogy a párod is flörtnek veszi-e? Vagy simán csak udvariasság, amit féltékenykedök flörtnek szineznek a fantáziájukkal?
2018. ápr. 9. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ha ilyen igénytelen vagy hogy eltűröd hogy előtted flörtöljön akkor nem kérhetsz tőle semmi ilyet.
2018. ápr. 9. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Minek?


Hagyd ott, ő meg flörtölgessen akivel akar.

2018. ápr. 9. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!