Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ráismertem a barátnőmre itt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ráismertem a barátnőmre itt az oldalon! Arról írt hogy megcsalt, el akar hagyni, csak nem tudja hogyan. Hogyan reagáljak erre?

Figyelt kérdés

Sajnos nem túl okosan olyan részleteket írt le hogy azonnal felismertem! (Xy területen új munkahely, költözés, a problémáinkról is írt, a munkatárs pasit is felismertem a leírás alapján)

Hogyan reagáljam ezt le? Tegnap említettem neki hogy milyen szánalmas ha valaki idegeneknek panaszkodik az interneten, úgy csináltam mintha egy haverom csinálná ezt. Erre nem reagált sehogy, de utána ugyanúgy válaszolt az oldalon. Elég durván szid engem, valótlanságokat ír amiket nekem még nem mondott soha. 1000% hogy ő az, a szófordulatai is megegyeznek, sőt a amikor kitette a kérdést éppen fél órát volt a fürdőben a telefonjával! A válaszok adásakor is mindig félrevonult pont. Vicces ez így nagyon hogy tudta nélkül lebukott.

A másik pasit ajnározza, stb, miért nem megy hozzá oda akkor? Költözzön oda! Ja, az anyagi biztonságom, a kedvességem megfelelő neki. A problémája amiért megcsalt hogy neki házimunkát kell végeznie otthon és én nem vagyok hajlandó a hétvégi plusz munka után kirándulni menni vele, lesni a kivánságait.

A válaszolók is tisztára ellenem beszélnek! Még rá is erősítenek! Arra gondoltam hogy összepakolom a cuccait délutánra aztán elköszönök tőle!


2018. ápr. 9. 11:19
1 2 3
 11/30 acelsziv ***** válasza:
88%

alpáriságban nem kell lemenni az ő szintjére. Elkövetett valamit ellened és most magának keres erre igazolást. Ez mindig így megy.

Dobd ki és kész. Keress másik lányt. Mondanám, hogy ilyet bárhol találsz de azért igyekezz ennél valami normálisabbat kifogni.

2018. ápr. 9. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/30 anonim ***** válasza:
74%

"milyen szánalmas ha valaki idegeneknek panaszkodik az interneten"


Aha. Miért is vagy itt kérdező?

2018. ápr. 9. 12:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/30 anonim ***** válasza:
91%

És a leírásod alapján (fürdőszobában volt, pasi kolléga..stb) miből gondolod, hogy ő ugyancsak nem ismer rád?



Vagy ez a cél? ;)

2018. ápr. 9. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/30 anonim ***** válasza:
77%

De miért nem kérdezel rá egyszerűen? Nem értem. Mutasd meg neki a kérdést, hogy ezt láttad és neked ez értelemszerűen nagyon gyanús. Figyeld a reakcióját, mindent meg lehet belőle tudni.

Amúgy az is lehet, hogy mindent bevall majd és megbeszélitek, merre tovább, szépen szakítotok, de az is lehet, hogy tagadni fog és még neki áll majd feljebb.

Ez igazából innnentől kezdve a te döntésed. Szakíthatsz szépen is, meg ki is b*szhatod a cuccait az ajtó elé. Csak vissza ne fogadd, mert azt 100%, hogy megbánod.

2018. ápr. 9. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/30 anonim ***** válasza:
87%
Ha ennyire egyértelmű, akkor nyilvánvalóan szakítasz és kész, nincs ezen mit ragozni. Majd találsz mást, akivel jobb lesz.
2018. ápr. 9. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/30 anonim ***** válasza:
0%
Velem csal, haver jobb ha lekopsz, a kicsike már az enyém!
2018. ápr. 9. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/30 anonim ***** válasza:
Linkelje már be valaki a csaj kérdését. :)
2018. ápr. 9. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/30 anonim ***** válasza:
63%
Én nem lennék ilyen biztos benne, történnek véletlenek is a világban. Azért majd írd meg mi lett a vége ;)
2018. ápr. 9. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/30 anonim ***** válasza:
86%
Ahhj szerintem mindkettő kamu.
2018. ápr. 9. 13:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/30 anonim ***** válasza:
89%
Szó nélkül kipakolnám a cuccait az ajtó elé mire hazajön egy kinyomtatott printscreennel a beszélgetésről éa lecseréltetném a zárat. Az ilyen véglény nem érdemel annyit, hogy veszekedj is vele, meet még visszasírja magát.
2018. ápr. 9. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!