Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ti mit szólnátok ha ennyire...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ti mit szólnátok ha ennyire elhanyagolna titeket?

Figyelt kérdés

Lassan 1 éve együtt vagyunk.


Sokat van nálunk nagyon, sokszor itt is alszik de az idő nagy részében apámmal sörözik meg bátyámmal dumál.


Ha nálumk van kb 5óra hosszát, abból 4órát velük van, velem meg 1 órát. Ha ketten vagyunk minden rendben van.


Jobb szeretek nála lenne mert egyedul él és olyankor velem foglalkozik, de szinte minden alkalommal átjön egy hívatlan haver, és olyan mintha ott se lennék. Volt hogy fel se tűnt neki hogy leléptem.


Ha nálunk alszik és agész nap ott van akkor egész nap le se sz#r csak este amikor jön aludni.



Nem igazán merem szóvá (bar parszor megtettem) mert előző barátnője egy pszichopata volt, nem engedte hogy mássokkal beszélgessen, nékule elmenjen valahova stb. És tudom hohy ezért lett vége annak a kapcsolatnak.



2018. ápr. 9. 14:00
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Az a gàz hogy észre sem vette hogy leléptél .Egyépként egyszer kétszer belefér hisz a haverjai rájuk is kell időt szanni de sztem beszélj vele komolyan .Mert ezekből szoktak vitàk is lenni.
2018. ápr. 9. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Ez nem 1-2x fordul elo, hanem az esetek 95%ában, 1éve.
2018. ápr. 9. 14:05
 3/9 anonim ***** válasza:
100%
Akkor ez mitől kapcsolat?
2018. ápr. 9. 14:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
82%
Felnőtt ember vagy, mond meg neki, hogy foglalkozzon veled többet, mert te igényled; ha nem akkor fel is út, le út... el lehet menni máshoz.
2018. ápr. 9. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
Ez így nem kapcsolat. Vagy szóvá tesued, vagy eltűröd, vagy lelépsz. Ez a három lehetőség van. Másképp nem lesz változás.
2018. ápr. 9. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Minden kapcsolatban kell a feleknek a külön töltött idő is, de ha ez nincs szinkronban, és megbeszélés után sincs változás, akkor annak a kapcsolatnak nincs értelme, akármennyi időt töltöttetek együtt már.
2018. ápr. 9. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Mi 2éve jàrtunk és párommal elmentünk koncertre a haverjai ott voltak engem le se szart össze is vesztünk megmondta hogy haza is mehetek .Párnapig nem is beszéltünk aztán valahogy ő akart beszélni velem engem màr nem is érdekelt a dolog .Tepert aztàn elmagyaràztam neki higgadtan hogy mi zavart azóta rengeteget javult .
2018. ápr. 9. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
100%
Egy kicsit éretlennek tűnik a párod. De gondolom ezzel együtt szereted, azért vagy vele. Én valahogy így csinálnám: "Nagyon örülök, hogy jól kijössz a családommal. (Mondjuk ezt tényleg meg kéne becsülni). A barátaid is jópofák, szeretném őket jobban megismerni. Legközelebb megpróbálsz engem is bevonni a beszélgetèsbe? Egy kicsit kívülállónak érzem magam, amikor ők is velünk vannak. (Erre jó esetben mond valamit) Arra gondoltam, hogy lehetne heti 1 nap pár óra, amikor minden mást félreteszünk, és csak egymással foglalkozunk. Tudod szeretlek, szeretek veled kettesben lenni. Mit gondolsz, megoldhatò? Te nem vágysz egy kicsit több kettesben töltött időre? (Jó esetben erre is válaszol valamit) A lényeg, hogy ne a hibái felől közelítsd meg a témát. Mindenképp kérdezz rá a barátod véleményére is. Ha mond valamit, azt hallgasd meg, és gondold át, mielőtt válaszolsz. Sajnos benne van a pakliban, hogy mehetek a zseniális ötletemmel a sunyiba, mert nem szeret téged a barátod. Erre is fel kell készülnöd. De az is lehet, hogy csak szólnod kell.
2018. ápr. 9. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Már nem azért, de aki ilyen ostoba kérdéseket feltesz, az mit vár? Kedves kérdező! Jól érzed magad? Nem? Akkor keress új fiúcskát magadnak.
2018. ápr. 10. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!