Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a férjem prostituál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem prostituáltakat használ szexre, persze tagadja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt is észrevettem hogy prostik weboldalán keresgél.. üzenet is volt egyszer a tekefonján egy prostitól hogy ismét egy hotelban tartózkodik és várja a vendégeket.. volt belőle veszekedés, tagadta majd elfelejtődött. Tegnap viszont megint láttam hogy prostik weboldalait nyitogatta akik a férjem munkahelye közelében tevékenykednek.. hozzáteszem férjemnek merevedési problémái vannak és szex előtt bevesz rá gyógyszert. Egy üres doboz ilyen gyógyszert taláktam a kocsijában amit novemberben váltott ki és nem velem használta el.. van szex köztünk de 2 kisgyerek mellett nem sok..és ezek után hogy? Férjem tagad mindent de én félek valamit elkapok, valami betegséget kap! Mit tegyek? Szerintetek kqrvázik?
2018. ápr. 10. 10:34
1 2 3
 21/24 A kérdező kommentje:
Ö 47 én 38. 16 éve.
2018. ápr. 10. 19:02
 22/24 anonim ***** válasza:
85%
13:30 ha figyelmesen olvastad volna, akkor látnád, hogy a férjnek van merevedési problémája, szóval inkább az ő teljesítménye miatt kéne aggódni. Vajon a kérdezőnek mennyire jó amit gyújt? Valószínűleg semennyire... Erre még elmegy másokhoz is a kis szánalmas.
2018. ápr. 10. 19:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:

Na és persze, hogy előkerültek a hímsoviniszta nyomik is, akiknek nem jutott nő és soha nem is fog :-)

Látod kérdező, szerintük a te hibád, persze mert mindig a nő hibája, ha egy pasi gerinctelen sz-ar.

Váljatok el, mert ezt nem lehet csak úgy benyelni, egyértelműen prostizik.

2018. ápr. 11. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:

23-as. Nem kell itt nő vagy férfisovinisztának lenni. Egy kapcsolat minősége kizárólag a nőkön múlik. A nők választanak maguk mellé férfit és nem fordítva. A férfiak "díszelegnek" amivel csak tudnak hogy elnyerjék a kiszemelt hölgy kegyeit. Viszont az "i"-re a pontot a gyengébbik nem teszi fel. Így van ez az állatvilágban is, ez kódolt folyamat. Na most az van, ha egy nő eldönti hogy neki az a bizonyos férfi kell, akkor ezzel saját magáért is felelősséget vállalt, azaz a választásával meghatározza a jövőjét. Ha a falu bikáját választotta, mert az olyan izgalmas, férfias, akkor könyvelje el az elején, hogy a pasi félre fog járkálni. Akkor most a férfi a szemét? Nem hinnem, nem őt kellett volna választani, ha meg igen, akkor ezzel együtt szeresse. Nézzük a másik lehetőséget: a férj menet közben lép félre. Benne van a pakliban, viszont itt az esetek döntő többségében, a feleségek passzivitása miatt történik meg. Azt hiszem itt sem a férfiak a hibásak. A végén pedig ott van az az eset, amikor a férfi a jódolgában veszik meg. Hát igen, ha egy férfiből "utyuli-putyuli mit csináljak meg neked apuci" kisgyereket csinál egy nő, borítékolható a félrelépés. Viszont minden esetben a nőkön múlik a sztori. Ha meg nem működik a kapcsolat, ott van a lehetőség a válásra.


Régen arra panaszkodtak a nők hogy mennyire el vannak nyomva, az volt a baj. Most meg itt van ez az ultra feminizmus, bármit, bármikor megtehet egy nő, most meg ez a baj.

Amúgy meg TI választotok magatok mellé férfit, azt szagoljátok amit szakítottatok. A jó döntés alapfeltétele a kiegyensúlyozott lelkivilág, a jó családi minta, az önismeret, és a tudatos életvitel.

Sajnos a mai fiatalok, férfiak és nők nagyrésze igencsak hadilábon áll ezekkel, így én a magam részéről egyáltalán nem csodálkozom a kialakult helyzeten.

2018. ápr. 11. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!