Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Azt hiszem a férjem prostituál...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem a férjem prostituáltakat használ szexre, persze tagadja? Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Évekkel ezelőtt is észrevettem hogy prostik weboldalán keresgél.. üzenet is volt egyszer a tekefonján egy prostitól hogy ismét egy hotelban tartózkodik és várja a vendégeket.. volt belőle veszekedés, tagadta majd elfelejtődött. Tegnap viszont megint láttam hogy prostik weboldalait nyitogatta akik a férjem munkahelye közelében tevékenykednek.. hozzáteszem férjemnek merevedési problémái vannak és szex előtt bevesz rá gyógyszert. Egy üres doboz ilyen gyógyszert taláktam a kocsijában amit novemberben váltott ki és nem velem használta el.. van szex köztünk de 2 kisgyerek mellett nem sok..és ezek után hogy? Férjem tagad mindent de én félek valamit elkapok, valami betegséget kap! Mit tegyek? Szerintetek kqrvázik?
2018. ápr. 10. 10:34
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
96%

"Szörnyű érzés ez nekem hogy nem tudom megbízhatok e a férjemben!"


Jesszus kérdező, nem megbízható a férjecske, hiszen már le is bukott.Ne légy ennyire naiv.


"Olyan jó életünk lehetne két gyönyörű gyerekünk van, szép ház amit 1 éve vettünk, jó családi háttér. Miért kellene neki prostikkal lenni?"


A férjednek ez az élet nem kielégítő más puncik nélkül, csak neked.Kell neki a változatos test.Ezért kellenek a prostik neki.Te vagy a biztos pont, ők meg a szórakozás.A férjed nem monogám természet, és valószínűleg sosem volt az, csak most bukott le.

2018. ápr. 10. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%

"üzenet is volt egyszer a tekefonján egy prostitól hogy ismét egy hotelban tartózkodik és várja a vendégeket.. volt belőle veszekedés, tagadta majd elfelejtődött"


Ha az egyértelműt is tagadja, mégis miért fordul meg egyáltalán a fejedben, hogy bízhatsz-e benne? Egyértelműen nem!

2018. ápr. 10. 11:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Tehat evekkel ezelott lebukott, erre te mit csinalsz? Szulsz neki ket gyereket meg hazat veszel vele. Es utana csodalkozol hogy szarban vagy.
2018. ápr. 10. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
56%

Azt is mondtad, hogy kevés a szex. Mennyi az a kevés? Mennyi kellene a férjednek? Azért prostizik, mert kevés a szex vagy azért, mert nem áll fel neki rendesen, esetleg azért, mert szétcsúsztál? Az okokat ti tudjátok, nem mi. Volt jelzés, hogy probléma van vagy csak úgy egyik napról a másikra elkezdődött a prostizás. Beszéltetek a szexuális életetekről egyáltalán, amiből kiderülhet bármi? Ha nem, akkor ideje lenne.

31/f

2018. ápr. 10. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
58%

Ezek utan nem az a kerdes, hogy igenybe vesz -e ilyen szolgaltatast, mert minimalis esely van arra, hogy ne igy legyen. Nyilvan erthetö, hogy bizonyitekra vagysz, amit nem tud tagadni, de inkabb azon gondolkozz el, hogy milyen következmenyt vonsz le belöle. Ugyanis valoszinüleg csak idö kerdese, hogy mikor törtenik olyasmi, amivel mar nem tudja letagadni, hogy mit csinal mar nagyon regota.


Ha ennek ellenere nem hagynad el, akkor valoban fokozottan ügyelnek a vedekezesre es ragaszkodnek a helyedben rendszeres, 3 havi kivizsgalashoz, nemi betegsegekre. Hiszen az ovszer ellenere is rengeteget lehet elkapni olyan nötöl, aki napi szinten erkezik olyan ferfiak testnedveivel, akik mas ilyen nökkel is ugyanezt teszik. Ezt tenykent kezelheted.

2018. ápr. 10. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
49%
A férfiak legalább 90%-a azért megy félre, mert otthon az asszony elhanyagolja. Persze itt le lehet írni női részről hogy ez nem így van... de bizony így van. Ha meg hozzámentél egy szoknyapecérhez, akkor az már a te sarad kedves hölgy.
2018. ápr. 10. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 Férfi85 ***** válasza:
0%
Egy átlag nő sem különbözik hpv szempontjábol, bármelyik prostitól, melesleg ők járnak szürésre, sportolnak vigyáznak magukra, egy jobb prosti milla felett keres egyetemen tanul vagy végzet. Akik járnak hozzájuk és hajlandoak komoly öszegetek fizetni azok sem fertőző csövesek, hanem pl üzlet emberek, orvosok, tanárok. Én nem ezen aggodnék. Ennek oka van pl a kevés sex meg gondolom nem is adsz magadra már. Felkéne dobni a sexet otthon leülni és megbeszélni.
2018. ápr. 10. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 A kérdező kommentje:

Szomorú és kétségbe ejtő ha egy házastárs nem bízhat a másikban. Annyira borzasztó. Az ember akinek az életed a gyermekeid a bizalmad a barátságod és mindened adod!

És nem.. nem vagyok szétcsúszva, vagy elhanyagolva. Ugyanolyan fitt vagyok mint gyerekek előtt. Szép és divatos ruhákat hordok, fodrászhoz játok 6 hetente, futok, úszok. Szóval nem itt van a baj. Engem is megkörnyékeznek férfiak mindenhol de én sosem mennék félre! Mert ahhoz tartom magam amit esküdtünk! Még akkor sem ha lebénulna és sose tudna többé szexelni!

2018. ápr. 10. 15:06
 19/24 anonim ***** válasza:

Asszony, megnyerted a fődíjat!


Mit tegyél? Minden aktusnál egyezkedj a férjeddel a tarifákról! + gumi ugye.

Egyszer lebukott akkor nem tettél semmit. Most legalább ha prosti kell neki akkor add meg! 30 ezer alatt ne told le a bugyit + építsd ki az ügyfélköröd. Hisszen egy jó asszony ugye mindent megtesz a házasságáért.

2018. ápr. 10. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/24 anonim ***** válasza:
Eléggé nyilvánvalò sajnos. Hàny évesek vagytok, mióta vagytok együtt?
2018. ápr. 10. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!