Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak a hibátlan szövegű...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak a hibátlan szövegű pasinak van esélye, vagy lehet a kissé csetlő-botlónak is?

Figyelt kérdés

Nem vagyok szerencsétlen, de azért tudok kisebb-nagyobb hülyeségeket csinálni nők közelében.


Én vagyok az az alkat, aki próbálgat valamit mondani a nőnek, nem tudom mosolyra csalni - majd ha bejön valaki a szobába és ezt mondja a nőnek: "nahát, van eredménye a sok kocogásnak!" a lány meg "úúú, na ez piros pont" - na én vagyok az, aki aztán meg ott áll megsemmisülten, hogy semmit nem tudott kihozni, a másik meg lazán kirázott valamit a kisújjából.


meg ilyen: https://www.youtube.com/watch?v=LPC32I42pFg tehát aki reméli, hogyha sokat néz egy lányra, és sok szépet gondol - akkor a lány szépen telepatikus úton levesz mindent :)


nem, nem vagyok menthetetlen, voltak már nők, nadehát mégis.


2018. ápr. 10. 21:01
 1/5 anonim ***** válasza:
52%

Nem vagy elég jóképű, nem tartozol bele a jelenlegi "standard, menő csávó" képbe.

Így dícsérheted ahogy tudod, legfeljebb egy fapovával kinyilvánított "köszönöm" lesz az eredménye. Egy fentebb leírt csávó meg elég, ha megdícséri a kabátgombját, már ugrik a nyakába. Ez van.

2018. ápr. 10. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nálam a kicsit csetlő-botlónak is. Amit nem szeretek az az erőltetettség. Ha az nincs, tehát a férfi tud természetesen viselkedni, akkor nem baj, ha kicsit visszahúzódóbb, zárkózottabb.


25N

2018. ápr. 10. 21:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Jaguár, nah, ennyire nem rossz a helyzet, azért kisebb-nagyobb "sikerek" vannak :) csak lassú ütemben.
2018. ápr. 10. 21:15
 4/5 anonim ***** válasza:
47%
A frontvonal a külsőnél kezdődik. Ha ezt a vonalat nem töröd át, tökéletesen mindegy hogy milyen vagy. Külső= szexuális vonzalom, ami ugye egy párkapcsolat alapja. Persze most ezt sok nő cáfolja, de a valóság az, ha nem nézel ki jól, szinte esélytelen a dolog.
2018. ápr. 11. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem a szövegeden múlik a sikered, hanem az arcodon és a magasságodon.
2018. ápr. 14. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!