Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Munkahelyemen tetszik egy férfi, sőt ez már több annál, szerintem az érzés kölcsönös. Viszont legtöbbször zavarban vagyok tőle. Ez mennyire gáz? 27/N

Figyelt kérdés
Nagyon érdekes, mert amíg nem figyeltem fel rá, simán elbeszélgettünk , elnevetgéltünk, majd egyszer csak azon kaptam magam, h tetszik, sőt kezdek szerelmes lenni. Na azóta ez ugyanígy maradt, elvagyunk, de teljesen zavarba tudok jönni előtte..tuti, h levágja, h már nincs olyan nagy szám, és sokkal "szerényebb" vagyok ha vele beszélek. Mit csináljak? Ez mennyire gáz, emiatt lehet ,h ki fog ábrándulni és már nem keresi majd a társaságom? Lehet,h pont az tetszett neki bennem anno, h úgy voltam vele,mint mással. És talán pont emiatt hanyagol már,h változtam. De sajnos akaratomon kívül, nem tudom leplezni..Ő egyébként mindig ugyanolyan, tehát változást nem látok rajta, csak nehogy legyen emiatt...
2018. ápr. 11. 19:35
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Nem lehet ez azért, mert nem adtál neki egyértelmű jeleket?

Hívott már el találkozni vagy találkoztatok munkán kívül/után?

2018. ápr. 11. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Lépj.

El fogja veszíteni az érdeklődéséz és ki fog ábrándulni, ha szerencsétlenkedsz.

Lépj, hívd el valahová, keresd többet a társaságát.

2018. ápr. 12. 05:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
27 éves nő létedre ilyen kérdéseket fogalmazol meg, hogy ez mennyire gáz? Nagyon gáz.
2018. okt. 27. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!