Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha a pasitok más csajokat...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha a pasitok más csajokat nézeget, lájkolgat titeket az zavar? És ha esetleg ír neki, hol a határ nálatok?

Figyelt kérdés

2018. ápr. 12. 21:21
 1/6 anonim ***** válasza:
75%
Amíg a kapcsolatot stabilnak érzem, nem zavar, ha felmerült benned egy ilyen kérdés, akkor nem biztos, hogy az a kapcsolat stabil.
2018. ápr. 12. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
84%
Megadom a döntés jogát neki: én is pasikat likeolgatok és chatelgetek velük, és ha ő ezt kikéri, akkor meg is válaszolta a kérdést.
2018. ápr. 12. 21:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
73%

Én házas vagyok, ha pl. egy bevásárlóközpontban vagyunk, simán közlöm a feleségemmel egy jó nő láttán, hogy van benne "fantázia". Ami szép az szép. Persze nem nyálcsorgatva nézek utána, amíg szemből látszik addig szkennelem, aztán annyi. Mindkettőnknek van önbizalma, a hisztizés a lelkileg gyenge és instabil, önbizalomhiányos emberek jellemzője.


A barátod mást csajokat lájkolgat? Ez most komoly? Tömve van a net bomba csajokkal, tömve vannak az utcák csinos nőkkel... és akkor mi van? Ha a barátod le akar lépni, akkor nyisd ki az ajtót neki, és köszönj neki egy udvarias sziát. Kb. 1000 fiú van körülötted akibe szerelmes tudnál lenni, akik még értékesebbek is. Nem a Marson élsz az egyetlen fiúval... Az én boldogságom titka (42 éves vagyok) az önbizalom és a haláli nyugodtság. Aki le akart mellőlem lépni, az bármikor megtehette. szimplán otthagyhatott, megcsalhatott. Akkor mi van? Élem tovább az életem, sőt megköszöntem neki, hogy az időmet már nem kell fecsérelni egy olyanra, aki nem értékel. A feleségemmel már 15 éve vagyunk együtt, én nem csaltam meg, ő sem, szabadságot adunk egymásnak. Amiről beszélek, az már egy másik liga.

2018. ápr. 13. 00:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Nekem ha a párom közölné egy jó nő láttán hogy van benne fantázia ott hagynám a bevásárlóközpont közepén. Mi a francért kell nekem a tudtomra adnia hogy kire izgul? Oké hogy megnéz más nőket, de ne avasson bele, mert rohadtul nem érdekel. Nem a haverja vagyok hogy ezt velem kitaglalja, ne hozzon már kellemetlen helyzetbe.
2018. ápr. 13. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

4-es. Ezt hívják nyitott kalitkának. Kirepülök belőle? Nem. A feleségem? Ő sem. Amúgy fordított esetben is működik a dolog, miért ne ismerném be azt, hogy valaki egy jó pasi? Húúú de sértő ez rám nézve. Miért, szerinted az okés, hogy azt mutatjuk a párunknak, hogy csak és kizárólag az ő külseje az izgató a számunkra? Hagyjuk már. Persze érzem én hogy már ki is van fordítva a mondanivalóm, így elejét is veszem a dolgoknak. Szóval ez nem napi rutin szerű viselkedés, de ha egy feltűnöen szép nőt látunk, azt mindketten elismerjük. Nagy kaland. Szerintem meg tudod mi beteges? Sorolom: a párunk sms-eit, e-mail-eit olvasgatni, nyomozni a fb női/férfi ismerősei után, leordítani ha a másik nemmel barátkozik, nyomozni, szaglászni... Számomra az a kisebbségi komplexus elfogadhatatlan, és pontosan ezek vezetnek a félrelépésekhez, válásokhoz.

Az, hogy húzom a feleségem agyát egy ismeretlen nővel, aki 5 másodperc múlva már el is tűnik, az tényleg katasztrófa! :D


Mivel nyitva van a kalitka ajtaja, nem akarok kirepülni belőle, mert megvan az a szabadság és szabadság érzet, hogy így verbálisan nyíltan kiélem azt, amit más lopva, hazugságokba keveredve testi szinten művel. Mivel nem vagyunk egyformák, én meg nem tudnék együtt élni egy hisztis, akarnok, kisajátító személyiségű nővel. Én sokszor nem vagyok otthon 2-3 napot a munkámból adódóan, de nem szereltem fel kémkamerát a lakásunkba, nem hívogatjuk egymást óránként... és igen, megkörnyékeztek már nők szexuális célzattal, de nem léptem fére, pedig volt bennük "fantázia". A feleségem is kimondottan dekoratív, csinos nő, sportos testtel. Kb. percenként ugranának rá 18-an. Féltékeny legyek? Minek? Ő tudja mit csinál, én bízok benne. A kalitka ajtaja neki is nyitva van! Na és milyen érdekes, már lassan 18 éve élünk együtt...

2018. ápr. 14. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
"Miért, szerinted az okés, hogy azt mutatjuk a párunknak, hogy csak és kizárólag az ő külseje az izgató a számunkra? " Egy szóval nem írtam. Tisztában vagyok vele hogy több nő is vonzó lehet a párom számára. Csak ezt ne taglalja nekem. Ennyi. Ezért felesleges volt ez a regény.
2018. ápr. 15. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!