Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tenyleg ekkora baj, ha magasab...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tenyleg ekkora baj, ha magasabb a lany a fiunal?

Figyelt kérdés
Ugy erzem a baratom nem tud ezzel megbaratkozni, hogy magasabb vagyok nala, ugy erzi, nem eleg jo csavo hozzam. Mit tehetnek? Mindig dicserem, elmondom neki milyen fontos nekem, hogy mennyire oda vagyok erte... stb.
2018. ápr. 13. 22:48
 1/10 anonim ***** válasza:
58%
Levágod a lábadat
2018. ápr. 13. 22:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
68%

Számomra nem lenne baj. Ha ő nem tud megbarátkozni vele, hogy magasabb vagy akkor miért jött veled össze?

Te meg hiába mondasz bármit igazából.

2018. ápr. 13. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Engem nem zavarna.
2018. ápr. 13. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
77%
Nem kene h baj legyen. De a legtobb no pont ezt nem szereti az alacson hapsikban...h ha celba ertek meg akk is egy komplexusos kis vakarcsok maradnak. Pedig osszetehetnek a ket kezuket...
2018. ápr. 13. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 Mádár0218 ***** válasza:
100%
Ez szerintem nem okoz problémát, itt csak is ő a hibás mert foglalkozik ezzel.
2018. ápr. 13. 23:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
amugy tenyleg a labambol kene levagni, mert az nagyon hosszu :DDDDD
2018. ápr. 14. 07:25
 7/10 anonim ***** válasza:
0%
Téged zavar, nem őt. Ha nem látná rajtad, hogy téged zavar, akkor őt sem zavarná.
2018. ápr. 14. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
64%

Nem az a baj, hogy magasabb vagy. Hanem hogy komplexusa van.

Sok ilyen párt lehet látni, ahol a nő a magasabb és nem okoz nekik problémát. Ne magadban keresd a hibát.


Ha te bátorítod, de ennek ellenére nem képes ezen túljutni, akkor idővel rosszabb lesz, féltékenykedni fog.


Beszélj vele, és határozottan add a tudatára, higy TÉGED zavar a komplexusa. Hangsúlyozd ki, hogy NEM az higy alacsonyabb, hanem, higy ezen problémázik, ráadásul teljesen alaptalanul.

2018. ápr. 14. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

#4 tetra...


Ezt úgy érted, hogy az összes alacsony férfi "komplexusos kis vakarcs"?

2018. ápr. 14. 09:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Ez van, exemnek sem ment, a végén eljutottunk oda, hogy minden megjegyzése bántó volt, a magasságomról szólt, ne vegyek fel bakancsot télen, görnyedjek összébb, stb.

Ki is dobtam.


A párom szintén alacsonyabb nálam 4-5 centivel, de ő ponthogy imádja a lábaimat, a nyúlánkságomat :)


Az érett, egészséges férfit nem zavarják ilyen dolgok, akinek meg baja van magával, azt ott ette meg a fene.


29n

2018. ápr. 17. 19:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!