Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig maradnátok együtt vele?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig maradnátok együtt vele?

Figyelt kérdés
3 éve vagyunk együtt és van egy pár hónapos kisbabánk. A probléma hogy a párom elég sokszor hazudik és mikor rá kérdezek a dolgokra akkor is váltig állítja a saját igazát. Ami tudom hogy nem igaz. Nem értem mért hazudik. Mire jó ez? Elhatároztam hogy vége lesz. Mire ő megigerte hogy megváltozik. A baj hogy ezt is már hallottam párszor. Csalódtam benne nem egy hülyeséget megcsinált ez idő alatt de mindig megbocsájtottam. Van hogy azt akarom hogy vége legyen mert elegem van viszont mikor hazajön meglátja a kisfiunk ugy mosolyog beszél neki és ilyenkor arra gondolok hogy én komolyan elakarom őket szakitani egymástól és oké hogy akkor is az apja marad de mégsem olyan. Azt is megkaptam hogy ha a szakítást vállalom "selejt" lesz a gyerekem mert apa nélkül marad. Ezzel is össze zavarnak tényleg nem tudom mi lenne a helyes jó döntés..Aki tud tanácsot adni szívesen fogadom.
2018. ápr. 14. 12:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Ezzel már gyereket sem vállaltam volna, nem még együtt lenni vele.

Esély?Esély mindenre van.Nála is van ideig-óráig változásra, de amint újra biztosnak lát téged, a hátad mögött folytatni fogja a megszokott hazudozását....csak már óvatosabb lesz.Nem reménykednék a helyedben, nincs miért.

2018. ápr. 14. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 A kérdező kommentje:
Hát igen ettől félek én is..
2018. ápr. 14. 13:00
 13/13 anonim ***** válasza:

Én is otthagytam a gyerekeim anyját, hazudott is, ködösítette is - nem más pasi volt. de mindegy.

nem lettek selejtek a gyerekek, volkt ugyan két nehéz évünk.

Egyre nagyobb kritikával nézik az anyjukat, nem én gerjesztem, csak kamaszok és átlátják az őszintétlen viselkedést.

Ha meg eltűnik a fizetése, az nem is kis probléma - ki tudja miféle következményei vannak.

Amúgy meg megcsal, az exéért van oda, akár közel van, akár távol.

2018. ápr. 14. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!