Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem pataszt modjara viselkedett majd letiltott, keressem fel par nap mulva?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szakitott velem az exem , 1,5 evig voltunk egyutt . Szakitas ota is tartottuk a kapcsolatot ,neha dumaztunk , erre ma lattam hogy olyan csajnak likeolgat akire mikor egyutt voltunk azt mondta csunya . Megjegyeztem ezt neki ,erre letiltott . Majd irtam neki egy masik helyen hogy gondolkozzon el mar magan hogy mire jo ez ...Aztan o elhordott mindennek hogy en nem erdemlek normalis pasit , hogy banja azt az idot amit ram pazarolt barcsak sosem ismert volna meg stb ... Nekem ezek nagyon fajtak ,hiszen megbeszeltuk hogy nem akarunk haraggal elvalni , most megis igy tortent .A kapcsolat alatt is volt hogy voltak ilyen kitoresei ha osszevesztunk hogy csunyan beszelt velem ... De ez most mindennek a teteje . Tudom hogy meg szeret es mondta hogy hianyzom neki , ennek ellenere mar felfogtam a szakitast ,de nagyon faj igy elvesziteni . Szerintetek par nap mulva probaljam meg vele megbeszelni ezt ?

A buszkesegem azt sugja hogy nem ,hisz nagyon lekezelo es banto volt velem ..



2018. ápr. 15. 15:54
1 2 3
 11/28 A kérdező kommentje:
Tudom hogy nem fogunk mar kibekulni ,ezt meg is beszeltuk ,csak azert szerettunk volna joban maradni valamennyire .. De ezekszerint vele nem erdemes
2018. ápr. 15. 16:30
 12/28 anonim ***** válasza:
54%

Az exekkel semmi ertelme joban maradni. Semmi jo nem szarmazik belole. A kovetkezo kapcsolat rovasara szokott menni, foleg nalad menne nagy rovasra mert a szellemi erettseg totalis hianya mutatkozik nalad. Te ne akarj joba lenni az exeiddel mert nem tudod kezelni. Meg egy ilyen helyzetet sem tudsz, akkor mit akarsz majd kesobb?


Tipikus....

2018. ápr. 15. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 A kérdező kommentje:

Te mit osztod itt az eszt amugy?

Attol mert szakitottunk meg nem kell utaljuk egymast ,hiszen az eletem resze volt .

2018. ápr. 15. 16:35
 14/28 anonim ***** válasza:
96%

Nem mindegy, kit lajkol az exed?

Kene egy dedo rovat is.

2018. ápr. 15. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
85%

"Tudom hogy meg szeret" - rosszul tudod....


"ma lattam hogy olyan csajnak likeolgat akire mikor egyutt voltunk azt mondta csunya . Megjegyeztem ezt neki"


De miért? Szerintem erre rágott be, hogy legalább már most ne szólj bele, mit csinál, - szakítottatok, azt lájkol, akit akar, meg akár a véleménye is megváltozhatott.

2018. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 anonim ***** válasza:
74%

“Attol mert szakitottunk meg nem kell utaljuk egymast ,hiszen az eletem resze volt .”

Igen. Volt! Onnantol kezdve megfagyott mult, tortenelem a volt baratod, nem a jelen es nem is a jovo, konyveld el amit tanultal, hogy mire figyelj legkozelebb, mit ne kovess el legkozelebb. Es ne akarj irogatni vele, forditott helyzetben ha a pasid irogatna a volt baratnojevel elfogadnad? Szerintem nem. De ha azt irod, hogy igen, az csak egy onnon buszke kijelentes lesz. Mivel a kerdesben is latszik, hogy gyenge es kiszamithato jellem vagy, tartalom nelkul a hatad mogott.


Tipikus....

2018. ápr. 15. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 A kérdező kommentje:
Takarodj mar innen utolso ha nem birsz csak ocsarolni
2018. ápr. 15. 16:42
 18/28 A kérdező kommentje:
Igen ,tudom hogy erre ragott be ,utolag meg is bantam ,csak akkor hirtelen felindulasbol irtam neki ezt . Ezert nem tudom hogy esetleg par nap mulva probaljam felkeresni ? Ebben igazat adnek neki hogy mar nincs kozom ehez ,de nem akarok vele rosszban lenni..
2018. ápr. 15. 16:44
 19/28 anonim ***** válasza:
100%

Nem kell felkeresned többet. Nem kell jóban lennetek. Próbálj meg ezen túllépni. Ne figyeld őt facebookon. Adj magadnak egy kis időt aztán kezdj el ismerkedni.

Ìgy sosem leszel túl ezen ha vele akarsz jóban lenni. Mit teszel ha új kapcsolata lesz majd? Megint kiakadsz hogy mi az,hogy ő mással van?

Mivel szakítottatok, ő már azt lájkolgat akit csak akar. Ahogyan te is. Kár féltékenykedni.

23N

2018. ápr. 15. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 anonim ***** válasza:
81%
#17. "A kérdező kommentje:Takarodj mar innen utolso ha nem birsz csak ocsarolni" Nagyon szép teljesitmény volt az exedtöl, hogy 1,5 évig eltürt téged. (Igy a stilusodat látva.)
2018. ápr. 15. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!