Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az exem pataszt modjara viselkedett majd letiltott, keressem fel par nap mulva?

Figyelt kérdés

Kb 3 hete szakitott velem az exem , 1,5 evig voltunk egyutt . Szakitas ota is tartottuk a kapcsolatot ,neha dumaztunk , erre ma lattam hogy olyan csajnak likeolgat akire mikor egyutt voltunk azt mondta csunya . Megjegyeztem ezt neki ,erre letiltott . Majd irtam neki egy masik helyen hogy gondolkozzon el mar magan hogy mire jo ez ...Aztan o elhordott mindennek hogy en nem erdemlek normalis pasit , hogy banja azt az idot amit ram pazarolt barcsak sosem ismert volna meg stb ... Nekem ezek nagyon fajtak ,hiszen megbeszeltuk hogy nem akarunk haraggal elvalni , most megis igy tortent .A kapcsolat alatt is volt hogy voltak ilyen kitoresei ha osszevesztunk hogy csunyan beszelt velem ... De ez most mindennek a teteje . Tudom hogy meg szeret es mondta hogy hianyzom neki , ennek ellenere mar felfogtam a szakitast ,de nagyon faj igy elvesziteni . Szerintetek par nap mulva probaljam meg vele megbeszelni ezt ?

A buszkesegem azt sugja hogy nem ,hisz nagyon lekezelo es banto volt velem ..



2018. ápr. 15. 15:54
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
75%

Kérdező, te egy förtelmesen primitív liba vagy, csoda, hogy ennyit kibírt veled az exed.

Szerintem ezt a bazi sok energiát, amit ebbe fektetsz, hogy azt nézet, kit lájkolgat, és itt kiosztasz mindent, ezt fordíthatnád okosabb dolgokra is.

Pl. elvégezhetnéd a 8 osztályt, vagy ilyesmi.

2018. ápr. 15. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
60%
Hallod-e kérdező, ha velem ilyen lenne a párom, mint amilyen kép a kérdésed és válaszaid alapján kialakult rólad, inkább kérném, hogy lőjenek le bármelyikünket, csak ne kelljen együtt lennem veled... Irtózatosan suttyó vagy.
2018. ápr. 15. 18:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
57%

#11, ti nem összevesztetek:

"Tudom hogy nem fogunk mar kibekulni " - leléptett tőled, mert már nem szeret. Vége. Ezt kéne elfogadnod.

2018. ápr. 15. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 anonim ***** válasza:
87%
Én nem értem. Ha szakítok vele, akkor nem dumázok vele tovább. És pont.
2018. ápr. 15. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/28 anonim ***** válasza:
44%
Ja bocs, ő szakított teveled. Mondjuk a válaszaidat elnézve nem csodálom.
2018. ápr. 15. 18:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
76%

Rávilágítottál a kétszínűségére, hazugságára.Ezt nehéz beismernie.Egyébként meg felesleges figyelned mit csinál, ő a múltad már.

Nem keresném a helyedben sem pár nap múlva, sem később.Felejtsd el.

2018. ápr. 15. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 anonim ***** válasza:
76%
Az exed és paraszt módjára viseljedik. Miért keresnéd?
2018. ápr. 15. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/28 anonim ***** válasza:
81%

Nem, ne keresd többé, semmi értelme. Tök fölösleges jóba lenni az exekkel. Csak gátolja a tovább lépést, mint ahogy most nálad tökéletesen látszik.

Persze az más dolog, hogy nem lett volna muszáj haragban elválni, de ez most így alakult, felesleges feszegetni ezt a dolgot tovább. Jobb, hogy így van, mert ha továbbra is "dumázhattok", sose, vagyis csak nagyon sokára fogsz túllépni rajta, és nagyon fájó lesz szembesülni "testközelből" azzal, hogy mással kezd járni. Jobb így. Nem beszéltek, nem figyelgeted. Le kell zárnod magadban, aztán számodra is kezdődik egy új fejezet mással.

2018. ápr. 15. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!