Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Márpedig az asszonyé a gyerekn...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Márpedig az asszonyé a gyereknevelés, a férfi dolga a pénzkeresés?

Figyelt kérdés

Mit csináljak egy olyan férjel akivel közös megegyezéssel vállaltunk 2 gyereket, de valahogy mégsem családcentrikus (mint kiderült 13 év együttélés után) kifejtette, hogy ne csináljunk mindent együtt!? Az én reszortom legyen a gyereknevelés az övé a pénzkeresés.

Ő tart el minket, nem keres rosszul, nekem sajnos nincs munkám megszünt, de most még gyesen vagyok.

Számomra az "együtt csinálni mindent" azt jelenti, hogy ha néha hétvégén elöbb felkel mint én, mert mondjuk a 2heti fogzás/betegség/rossz alvás okozta kimerültségtől még alszok, adjon a gyerekeknek reggelit, és ne várjon még 2 orát étlen, szomjan a 11hónapos, és a 4éves, míg felkelek...

Vagy az hogyha szeretné a férjem, ha este korán lefeküdjenek a gyerekek akkor válalja be az esti mesét a nagyobbnak amíg a kisebbet altatom.

Vagy mutassa meg a 4évesnek a sünt a kertünkben.

Vagy ha hétvégén 3fogásos finom ebédet szeretne akko kösse le a 11hónapost amig főzök.

Vagy önként cserélje ki a pelust hetente egyszer.

Vagy vigye el a 4évest biciklizni.

Vagy, egyszer elvihetné mindkét gyereket egy délelőttre valahova hogy pihenjek, mert ki vagyok merülve.

Ő is ki van merülve, mert dolgozik, stresszes irodai munkát, unja az egészet válthattna, de nem teszi.

Hazajön és tabletel, játékkal tölti minden idejét. És rohadtul fárasztja mindkét gyerek, akik egyébként nem rosszak, bár a nagyobbik dacos, de elviselhető.


Amióta megszültem a másodikat, nem nagyon tudtam pihenni, sulyos beteg is voltam szülés után ami műtétet kivánt, de kénytelen voltam lemondani mert természetesen akkor japott lumbágót, így nem sok segítséget kaptam tőle. Állandoan betegeskedik, hol a dereka, hol a nyaka fáj, hol influenzás, hol csak megfázás, 11hónapja talán 2hetet nem volt beteg. Néha úgy érzem vele együtt 3gyereket nevelek.

Igazságtalannak érzem a helyzetet, mert más apukák panaszkodnak hogy ők csak pénzkeresésre jók, gyereknevelésbe nem veszik be őket, a férjem meg csak pénzt keresne de hagyják békén.

Számomra ez nem egy igazi családi felállás.


Szüleinkre nem számíthatunk gyerekpesztrálás ügyben, nem nagyon tudom senkire bízni a gyerekeket, hogy egyedül legyünk egy kicsit.


Szóval egy csöppet be vagyok rágva...



2018. ápr. 16. 02:08
1 2 3 4
 31/31 A kérdező kommentje:

Férj változata?


- semmi nem jó!

- egész nap tolnám a szar játékokat a szar tableten, de nem hagy az asszony meg a gyerekek pihenni! Hazajövök a munkából ami szar, mert buta mindenki, és itthon ricsaj van, nem tudok pihenni. Mondta az asszony hogy a kihasználatlan emeleten csináljunk egy pihenőszobát ahova el tudok vonulni, vagy néha aludni éjszaka, ha nem birom a gyereksírást. Az hogy nézne ki, és tuti nem tudnék pihenni. Semmi nem jó

- nincs garázsom, ahol szerelhetném a kocsimat, asszony mindíg nyaggat hogy akkor építsünk egyett. Jobb lett volna a másik házat megvenni annak volt garázsa, de az asszony lebeszélt róla, mert akkor csomó hitelt kellett volna felvenni, de az asszony nem akart eladósódni, mert hogy ő még sosem vett fel hitelt. Semmi nem jó...

- mennék hétvégén a hobbyautómmal autókázni, de inkább egyedül. Asszony mindig közős kidánulásokat szervez, de nincs kedvem hozzá, így csak néha megyünk de akkor sem a hobbyautóval, mert nem férünk bele, másrészt asszony amióta gyerek van fél. Semmi nem jó

-asszony mellett be kell tartani a közlekedési szabályokat. Mert ha megelőzök valakit, miközben pár méterre jön szembe a kamion, asszony majrévasat fogja, nem sikít de rámszól hogy hova sietsz?. Asszony, és a gyerekek mellett nem lehet autóversenyezni, pedig autós játékokban penge vagyok. Asszony azon is berágott pár éve amikot 30 hetes terhes volt, hogy kielőztem az éjszakában, és szembe egy traktor jött közel amit távoli autónak véltem. Asszony azóta fél, szerintem meg nudli... Semmi nem jó, nem igaz!

- Asszony szeretett volna mégegy gyereket, nekem egy is elég volt, aki halál ügyetlen, és buta, bár azt mondják róla szakemberek hogy nagyon okos, ügyes, én nem hiszem... Asszonyal végül is megegyeztünk, hogy jöhet a második, de aztán rájöttem, hogy mégsem jó ötlet. Asszony felajánlotta, hogy elveteti, de én azt mondtam, ha már megcsináltam, felnevelem. Aszony mégsem boldog mert most megkértem hogy Ő nevelje a gyerekeket, én meg pénzt keresek... Nem értem, most meg duzzog. Semmi nem jó...

- tavaly párterápián jártunk, mert az asszony tisztára begőzölt a terhesség alatt, ahol azt javasolta a pchihomókus, hogy járjak egyéni terápiára, de én nem megyek, úgysem tud segíteni.

- ha az asszony elmenne dolgozni, tudnék spórolni, ahogy régen, mikor nem voltak gyerekek.

- Asszony szülei borzalmasak, mindíg előadták magukat, engem sosem tiszteltek főleg anyós, csúnya dolgokat csináltak, úgyhogy asszony ősszeveszett velük. Én mondam neki, hogy azért egy hónapban egyszer láthatják a gyerekeket. Asszony hallani sem akar róla, sőt nem érti hogy miért nem örülök, hogy végre megszabadultunk tőlük... Semmi sem jó

- asszony mindig beteszi a mosogatógépbe a azt a kést ami nem odavaló, meg néha a fadeszkát... Nem normális. Múltkor betette a távirányítót a hűtöbe 3 percig kerestem.

- asszonynak van egy kis hasa, igazán elmehetne tornázni

- amikor vitázunk, vagy szerinte megsértettem akkor este nincs szex, nem értem, pedig kívánom...


Minden rossz., minden

2018. ápr. 20. 12:47
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!