Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg én vagyok a szemét,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg én vagyok a szemét, sz. R alak, amiért ultimátumot adtam a barátnőmnek, hogy ha nem talál munkát, akkor mehet amerre lát?

Figyelt kérdés

1 éve munkanélküli, nem mondanám hogy megszakadt volna a munkakeresésben, de azért havonta egy pár helyre mindig beadta az önéletrajzát. Valahol bejutott interjúra, valahol nem.

Viszont azért eléggé válogat is. Szerintem az elmúlt 1 évben legalább egy tucat jónak hangzó álláshirdetést mutattam neki, de egyikre sem jelentkezett valami kifogás miatt. Persze korántsem biztos, hogy ezekre felvették volna, de legalább jelentkezhetett volna rájuk, semmit nem veszített volna.


Azzal még nem is lenne baj, hogy helyben nem talál munkát, de az agglomerációt és a környező kisebb/nagyobb városokat is kizárja, mondván hogy nem akar ingázni.

Hónapok óta mondom neki hogy költözzünk Pestre, mindketten könnyen találnánk munkát, de hallani sem akar BP-re költözésről.


Szóval csak az én fizetésemből élünk úgy, hogy fizetni kell albérletet is és így azért nem olyan egyszerű, annak ellenére hogy az átlagnál jobban keresek.

Ezért mondtam neki még 2-3 hete, hogy ha nyár elejéig nem talál munkát, akkor inkább költözzön haza, de csak veszekedés lett belőle, meg hogy nem állok mellette a bajban stb...


2018. ápr. 16. 12:16
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
81%

Milyen bajban kéne mellette állj?

Aki bajban van, rohan, hogy megoldja, ő viszint meghívja a bajt egy jó vacsorára.. a te pénzedből.

2018. ápr. 16. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
25%

szerintem itt nem az a fő probléma, hogy munkanélküli.

ez csak ürügy, hogy kidobd.

ha ez egy jól működő, szép kapcsolat lenne, akkor csak emiatt nem dobnád ki.

2018. ápr. 16. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
70%

#14:

A kérdező több munkát is ajánlott neki. Mit tegyen még?

Kitalálom!

Lássa el a háztartást is, hogy szegény kislány ne érezze magát rabszolgának!


Akik ennyire tudnak nyígni napi fél óra hazimunka miatt, azoknak innen üzenem: sose legyen gyerekük! Nem fogják túlélni.


Üdv

Egy anya :)

2018. ápr. 16. 12:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem is igazad van. Nekem is volt ilyen barátom, fél év után össze szedtem a cuccom és csá! Miért kellene ennyi ideig eltartani egy felnőtt embert, nem is értem? Haladni sehova nem lehet, nyaralni semmi, mert ő szeret vakarózni. Csinálja az, akinek hat anyja van... (Egyébként az én exem vissza költözött a mamájához, azóta is csak ímmel-ámmal dolgozgat. 9 éve szakítottunk, úgyhogy jó döntésnek bizonyult lelépni.)
2018. ápr. 16. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
85%
Ja, annyira nem állsz mellette a bajban, hogy 1 éve eltartod, keresel neki álláshirdetést, felajánlod a költözést. Hagyjuk már... a barátnőd nem akar dolgozni. Ha lenne egy óriási birtokotok, amit ő lát el, gyümölcsfákkal, veteményessel, állatokkal, akkor teljesen rendben lenne, hogy nem megy el alkalmazottnak. De gondolom nem ez a helyzet.
2018. ápr. 16. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
48%

Nem, én munkanélkülivel össze se jönnék. Ha meg kapcsolatban lesz munkanélküli, akkor is 1-2 hét alatt illene találnia munkát ha van valami rendes végzettsége.

Szerintem szabadulj meg tőle minél előbb.

2018. ápr. 16. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
73%
Jól látod...
2018. ápr. 16. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
83%
Aki akar az talál munkát! Ennyi a történet.
2018. ápr. 16. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
92%

Kérdező, teljesen jogos.

Egy fizuból elhiszem, hogy elvagytok, de haladni sem tudtok semerre, az albérlet mellett így már félretenni sem tudtok. Minden plusz dologra (nyaralás, stb) kevesebb jut, miatta.

2018. ápr. 16. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
90%
Ex pasim volt ilyen. Soha életébe nem volt hajlandó dolgozni mert hogy tartsa el az anyja ő nem akart megszületni stb. Eleinte ez nem is zavart mert szerettem de egy idő után azért szerettem volna vele külön költözni. Én is mondtam neki menjünk debrecenbe ott könnyebben találnánk munkát. Na amilyen hisztit levágott hogy ő nem fog albérletre költeni 70 ezret meg ő nem ezért akar dolgozni. Aztán nem tetszett neki az sem hogy a munkaügyi behívta közmunkázni azokra is mindig kitalált valamit hogy kikerülje. Aztán az anyja nem hagyta tovább megunta hogy 30 évesen neki kell eltartsa muszáj volt neki közmunkára menni. Egésznap a panaszból állt ki. Jobban is jártam hogy ott hagytam. Teljes mértékben igazad van. Meddig akarja húzni? Voltam munkanélküli exem miatt halálra untam magam otthon. Megcsináltam mindent pár óra alatt és a nap további része unalomban telt. Hogy a fenébe nem eszi meg az unalom párodat? Csodálom hogy egy évig eltartottad.
2018. ápr. 16. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!