Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Én vagyok a sz@r, szemét?

Figyelt kérdés
párom mostanság egy munkatársával írogat. Órák hosszat képesek beszélgetni, akár hajnalig. De arra is volt példa, hogy fél napokat. Vele kel, vele fekszik, mármint ha felébred ő az első akinek ír és mielőtt elaludna neki ír utoljára. Próbáltam vele normális hangnemben megbeszélni, de hiába. Ma már idegességemben beszéltem, sőt eljutottam arra a pontra, hogy ráírtam a srácra. Elmagyaráztam neki, hogy nem az bánt hogy írogatnak, hanem az intervallum. A srác megértette, hogy hibás a dologban és változtat rajta. De a párom viszont nekem támadt, hogy én milyen sz@r ember vagyok, mert ezt csináltam. Mint mondtam, próbáltam vele ezt normális hangnemben megbeszélni, de sehogy nem lehet. Szinte függ a sráctól. Tegnap este is későn ért haza munkából, szerettem volna vele huncutkodni, de mondta, hogy kicsit facezik...a kicsiből lett 3 óra és hajnali kettőkor köszönt el a sráctól...nekiálltam kényeztetni és mondta, hogy ő fáradt és hanyagoljuk a témát. Erre pöccentem be, ez volt az utolsó csepp a pohárban, ezért írtam ma a srácnak. Szépen megfogalmaztam a mondandómat, nem akartam vele bunkó lenni, mert csupa jó dolgot hallottam róla és örülök ha a párom értelmes emberekkel beszélget. Ahogy látom, hiába írta hogy vette a lapot...most is folyamatosan írnak, már 3 órája.

2018. márc. 9. 19:47
1 2 3 4 5
 1/44 anonim ***** válasza:
95%
Szerintem igazad. Én is bepöccentem volna.
2018. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/44 anonim ***** válasza:
92%
A csajnak nehéz a felfogása, ne a srácot szivasd.
2018. márc. 9. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/44 anonim ***** válasza:
95%
Én egyenesúton megmondanám neki,hogy vagy veszi a fáradtságot és része lesz a párkapcsolatnak,vagy repül. Itt valóban nem a barátkozás a baj,hanem,hogy ez a ti kapcsolatotok rovására megy!
2018. márc. 9. 20:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/44 A kérdező kommentje:
nem szívatom a srácot, épp ezért írtam rá és szépen elbeszélgettem vele. Elmondtam, hogy mi az ami nekem rosszul esik és ha tényleg annyira értelmes, mint ahogy párom mondja, akkor tőle vártam a megoldást. Párom holnap 4 órakor kel, most is itt van már 8 óra és még nem vacsizott, nem fürdött, hanem folyamat a sráccal beszélget. A srác is tudja, hogy holnap korán kell kelnie, de csak ír és ír.
2018. márc. 9. 20:02
 5/44 anonim ***** válasza:
93%
Az egyik haveromnak volt egy hasonló csaja, az sem tudta fél percre sem letenni a k..va telefont. Egyszer megelégelte és annyit mondott, hogy a kocsmában megtalálsz és vagy egy hétig feléje sem nézett. Nem voltak sokáig együtt.
2018. márc. 9. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/44 anonim ***** válasza:
100%

Mégis mi a francról beszélgetnek ennyit? Te, mint a kedvese kellene hogy legyél az, aki az első. Lehet, itt rég több van köztük, mint gondolod, és a barátnőd nyíltan pasizik melletted. Az embernek, ha párja van, akkor a privát szféra egy bizonyos részéből kimaradnak a barátok, ismerősök. Ő a közös időtök rovására írogat más férfivel. Beszélj a barátnőddel, mert ez csak szakításhoz vezet.

Amúgy nagy türelmed van Kérdező, én fordított esetben (mivel nő vagyok), már rég elküldtem volna a beszeleto partneréhez, hogy maradjon is ott.

2018. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/44 anonim ***** válasza:
100%
Hagyd meg őket egymásnak, te pedig keress valakit, aki szívesen huncutkodik veled!
2018. márc. 9. 20:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/44 anonim ***** válasza:
75%

Ennek a kapcsolatnak annyi, a párod már arra a másik srácra vágyik csak nincs gerince bevallani mert még nem teljesen fix a dolog.

Ne legyen igazam, de kb. 1-2 hónap múlva te már a küszöbön kívül vagy, a másik srác meg az ágyában.

Gyakorlatilag BÁRMIT csinálsz innentől fogva te leszel a szemét. Ha féltékeny vagy akkor azért vagy szemét mert nem bízol benne, ha összeveszel vele emiatt akkor pedig azért vagy szemét. A végén pedig úgy lesz beállítva a dolog, hogy az okozattal lesz magyarázva az ok, miszerint azért lett belőle eleged mert féltékeny voltál és korlátozni akartad.

Legjobb döntés talán az lenne, hogy elveszed a párodtól a telefont, megdugod még egyszer utoljára majd rámutatsz az ajtóra, hogy viszlát.

2018. márc. 9. 20:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/44 anonim ***** válasza:
83%

a csajod sztem belezúgott a srácba.

kizártnak tartom, hogy csak kollegiális érzései legyenek felé.

én is volt, hogy végigcseteltem egy éjszakát vagy negyed napot egy pasival, mert SZERELMES VOLTAM BELÉ.

2018. márc. 9. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/44 anonim ***** válasza:
89%
Szerintem nyugodtan háborodj fel rajta, én is ezt tenném és a leírtak alapján nagyon szarul esne. Esetleg próbálj meg kevesebbszer keresni, ha nem együtt laktok, éreztesd vele, hogy ez nem oké és ha ráébred arra, hogy mit is csinál, akkor happy van, ha nem, akkor pedig el kell engedni, bármennyire is nehéz.
2018. márc. 9. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!