Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon sok közös fotónk van, de nem raktam fel őket a facebookomra vagy instagrammra. Hanem mind a telefonomon van és rámentettem gépre (valamit pedig előhívattam azóta) Viszont a barátaimmal, vagy a tesóimmal készült képekből raktam fel a netre (meg a kutyámról) de én a páromról sosem szeretnék megosztani semmit, olyat meg végképp nem amin ketten vagyunk. Nem azért,mert szégyellem, csak szerintem nem tartozik senkire se a szerelmünk. Ő rakott fel rólunk képeket, de az ő..nem én. És tulajdonképpen eddig mindig megértette,hogy nem akarom ha az én személyes oldalamon közös képeink lennének..de aztán egyiknap ezt felhozta és teljesen kivolt akadva. Igazából más apróság miatt mérgelődött aztán elkezdett velem vitatkozni utána meg mindenbe belekötött és ezt is felhozta. Nagyon mérges volt és csúnyán beszélt. Azt mondta,hogy nem ismerem be magamnak,de szégyellem őt! Ez akkora hülyeség! És most sem érti meg,hogy egyszerűen csak nem érzek késztetést,hogy a párommal a bújos,mosolygós képeinket felrakjam. A barátom feltölti ott úgy is megy kommentbe a nyáladzás,meg a kedves szavak áradata..nekem az fura. Olyan magánügynek tartom ezeket. Ti szerintetek érthető amit akarok ezzel mondani? Vagy nektek is rosszul esne ez...?


N/24 F/27


2018. ápr. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 41/47 anonim ***** válasza:
Nem nekünk nem ,csak neked! Én kitennék 1 közös képet. Kommentet tiltanám alóla.
2018. ápr. 16. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 42/47 anonim ***** válasza:
85%

Ez olyan kérdező, mint amikor felvállalod a kapcsolatod, bármi legyen, de a másik ezt nem teszi meg. Az érvei igen gyengék abból a szempontból, hogy mások véleménye számít, nem az, hogy örömöt okozza a párodnak. Figyu pár közös képben, kézfogásban nincsen semmi, nem azt akarja kirakni, hogyan játszatok éppen fúróst, csak szeretné, ha felvállalnád a kapcsolatotokat normális mértékben. Megsúgom, attól, hogy innentől akkor semmit nem teszel fel, a barátod még ugyan úgy azt fogja érezni, hogy nem vállalod fel őt.

31/f

2018. ápr. 17. 02:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 43/47 anonim ***** válasza:
100%
Jogos a kiakadása. Teljesen megértem őt és szerintem is kifogás, ha nem is vallod be. Akkor senkivel nem tennél fel semmit, ha ennyire senkinek semmi köze az életedhez!
2018. ápr. 17. 07:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 44/47 anonim ***** válasza:
81%

Anno volt egy párom, aki nagyon hasonlított hozzád, csak ő fiú volt. Semmilyen közösségi oldalra nem rakta ki a közös képünket, de minden másról igen. Csak mellékesen mondom, hogy én se ott élem az életem, évente kb 2 képet posztolok max. Ha valaki megnézte az oldalát azt hihette volna, hogy egyedül van. Sosem fogta meg a kezem, ha én megfogtam kirántotta a kezét az enyémből. Amikor házon kívül voltunk, sosem adott még egy puszit sem. Így aztán volt egy-két kínos helyzet, mert azt hitték, hogy csak barátok vagyunk, nyiltan bepróbálkoztak nála amikor ott voltam mellette stb. Egy idő után elfogadtam, hogy ő ilyen és kész, persze nem esett jól. Aztán persze kiderült,hogy a közösségi oldalon más lányokkal ismerkedett, és nem akarata rontani az esélyeit azzal, hogy más látja, hogy együtt vagyunk. Mi már régóta nem vagyunk együtt, de sosem kezdenék ujra ilyen emerrel mint ő. Nekem jol esik a gesztus, hogy mások számára is világossá teszzük, hogy mi egy pár vagyunk pl megfogja a kezem. Nem kell nyilvánosan leteperni a másikat, mert az undorító. Egy kapcsolat kompromisszumok sorozata. A leírásodból úgy tűnik, hogy a párod több kompromisszumot kötött, mint te. Ha neked ilyen nagy problémát jelent a szeretet kimutatásának ezen módja, és láthatóan a többség itt sem veled ért eggyet, azért elgondolkodnék. Azért feltenném a kérdést, ha a párod (ezek ellenére) megkérné a kezed, a gyűrűt se hordanád, mert az is túl személyes lenne?

29/N

2018. ápr. 17. 10:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 45/47 A kérdező kommentje:

De hordanám a gyűrűt. Sőt van egy karórám amit jelenleg is hordok ezt még tőle kaptam.


Nem tudom mit akartál ezzel mondani, de én nem ismerkedem titokban senkivel sem. És nem akarom azt a látszatot feltüntetni,hogy szingli vagyok és belehet próbálkozni nálam. Nem is csináltak ilyet sosem. És nem is rántom el a kezemet ha mefogja. Tudja,hogy nem szeretem és kész. Az pl inkább csak a mozgásban zavar. De ha moziban ülünk vagy kocsiban, étteremben stb akkor azért megfoghatja a kezem és én is megérintem őt. Én csak nem szeretek mások előtt csókolózni vagy kézenfogva menni.


Képekről meg már elmondtam a véleményem. Szóltam a barátomnak,hogy azért kicsit higgadjon le,mert most letámad. Eddig nem mondta,hogy zavarja, elfogadta. Most meg csak rám zúdítja ezt. Így kompromisszumot sem lehet vele kötni. Meg nem is akarok,mert képet nem fogok feltolni rólunk. Hihetetlen hogy ezzel kéne bizonyígatnom valamit. Azthittem felnőtt ember. Nem gyerekek vagyunk.

2018. ápr. 17. 14:55
 46/47 anonim ***** válasza:
75%
Azt hittem egy felnőtt ember félre tudja egy kicsit rakni az egóját, legalább egy picit, hogy a másiknak is jó legyen. De nem, neked sokkal fontosabb, hogy neked legyen igazad és a te akaratod érvényesüljön. Ez szomorú.
2018. ápr. 17. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 47/47 anonim ***** válasza:
És te felnőttnek tartod magad? Makacsul ragaszkodsz egy butasághoz. Ha nem tudod használni a közösségi oldalt, az a te problémád, be tudsz állítani láthatósági korlátozást, az ismerősöket csoportokba tudod szervezni, egy rakás lehetőség van, hogy neked is megmaradjon a privát szférád, de a párodnak is a kedvére tegyél. De ha ennyire nem tudtok kompromisszumot kötni egy ilyen semmiségben, nem biztos, hogy egymás mellett van a helyetek.
2018. ápr. 17. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!