Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon sok közös fotónk van, de nem raktam fel őket a facebookomra vagy instagrammra. Hanem mind a telefonomon van és rámentettem gépre (valamit pedig előhívattam azóta) Viszont a barátaimmal, vagy a tesóimmal készült képekből raktam fel a netre (meg a kutyámról) de én a páromról sosem szeretnék megosztani semmit, olyat meg végképp nem amin ketten vagyunk. Nem azért,mert szégyellem, csak szerintem nem tartozik senkire se a szerelmünk. Ő rakott fel rólunk képeket, de az ő..nem én. És tulajdonképpen eddig mindig megértette,hogy nem akarom ha az én személyes oldalamon közös képeink lennének..de aztán egyiknap ezt felhozta és teljesen kivolt akadva. Igazából más apróság miatt mérgelődött aztán elkezdett velem vitatkozni utána meg mindenbe belekötött és ezt is felhozta. Nagyon mérges volt és csúnyán beszélt. Azt mondta,hogy nem ismerem be magamnak,de szégyellem őt! Ez akkora hülyeség! És most sem érti meg,hogy egyszerűen csak nem érzek késztetést,hogy a párommal a bújos,mosolygós képeinket felrakjam. A barátom feltölti ott úgy is megy kommentbe a nyáladzás,meg a kedves szavak áradata..nekem az fura. Olyan magánügynek tartom ezeket. Ti szerintetek érthető amit akarok ezzel mondani? Vagy nektek is rosszul esne ez...?


N/24 F/27


2018. ápr. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 31/47 A kérdező kommentje:
Hm...ez érdekes mert ha most rakok fel képet akkor az én vagyok figyelmenkívűl hagyva és letojva,hogy amúgy mit gondolok erről. De mint írtam. Nem rakok fel több fotót senkiről semmiről így nem lesz baj szerintem. :) de megértem amit ti mondtok. :)
2018. ápr. 16. 19:00
 32/47 anonim ***** válasza:
81%
"És nehéz azt elfogadni, hogy minden ember más, máshogy érzi ezt?" - És nehéz elfogadni, hogy a párkapcsolatban kompromisszumot kell kötni? Mert szemmel láthatóan a kérdező meg a párja ebben nem értenek egyet, de ez így egyiküknek sem jó. Miért mindig a kérdezőhöz alkalmazkodjon a párja? Miért nem keresnek kompromisszumos megoldást? Nem kell nyalakodós képet feltenni, lehet egy teljesen kulturáltat is, amin egyértelmű, hogy ők egy pár, és boldogok. Egyik ismerősöméknek például olyan fotó van kint publikusan, ami egy közös ismerősük gyerekének a keresztelőjén készült, ahol ők voltak a keresztszülők.
2018. ápr. 16. 19:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/47 anonim ***** válasza:
82%
"ez érdekes mert ha most rakok fel képet akkor az én vagyok figyelmenkívűl hagyva és letojva,hogy amúgy mit gondolok erről" - Eddig te hagytad figyelmen kívül a párod véleményét...
2018. ápr. 16. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/47 A kérdező kommentje:
Nyilvános helyen nem fogom meg a kezét, és csókolózni sem szoktunk. Nem szeretem, nem tartozik senkire sem. A kapcsolatunk elején volt rá példa,hogy amikor csókoloztunk vagy a barátom megölelt stb akkor a tőlem 15lépésre lévő embernek kiesett a szeme és bámult. Nagyon zavaró,meg nem is érzem a késztetést,hogy csókolgassam a páromat. Kibírom amíg haza érünk. Akkor fogdozhatom,csókolgathatom.
2018. ápr. 16. 19:03
 35/47 anonim ***** válasza:
59%
Párod ezt elfogadta? Hogy nem foghatja meg a kezed?
2018. ápr. 16. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/47 A kérdező kommentje:
De ha buszoztunk vagy kicsit zártabb helyen voltunk : mozi,színház,kocsi, kajálda akkor simán megsimogattam a karját vagy adtam neki egy puszit. Kb ennyi,de nem szeretem túlzásba vinni.
2018. ápr. 16. 19:06
 37/47 A kérdező kommentje:
Aha,igen. :) elmondtam neki,hogy nem szeretném ha fogná a kezemet, de igazából az inkább csak egyszerűen csak zavar a mozgásban, pl ő sokkal gyorsabban megy és volt,hogy húzott maga után. Ezért is jobb,hogy nem fogja a kezemet.
2018. ápr. 16. 19:09
 38/47 anonim ***** válasza:
100%
Mindenesetre a jelenlegi problémára szerintem nem az a megoldás, hogy akkor nem raksz fel képet és slussz. Meg kéne egyeznetek, hogy neked is jó legyen, te se pakold ki az életeteket, és ő se érezze úgy, hogy nem vállalod fel. Én egy darab közös képben látom a megoldást, részedről. Ellenkező esetben le van tojva az akarata.
2018. ápr. 16. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/47 anonim ***** válasza:
88%
#34: Ez így beteges. Az nem mutogatás, ha megfogja valaki a párja kezét és ad neki egy puszit. Remélem, hogy ez csak valami provokatív, kamu kérdés...
2018. ápr. 16. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 40/47 anonim ***** válasza:
45%

Hát figyu, én sem szívesen posztolok a barátomról képet facebookra.

Mondjuk én egyébként is ritkábban posztolok, plusz az évek alatt mégis csak tettem ki 1-et 1-et néha.


Nekem már az elején mondta, hogy róla miért nem teszek ki. Megértettem, hogy neki ez milyen,valahol igaza van Mondjuk az elmúlt 2 évben szerintem nem tettem ki pl, de amúgy sem posztolok sok képet ki.


Egyébként ha mélyebben belemegyünk, az én okom az is többek között erre épp nem az, hogy szégyellem őt. De a saját haverjai is volt, hogy szúrkálják, amiért "jobb csaja van", mint "az ő szintje"...


ÉS akkor ez még a baráti piszkálódás, nem vagyok hajlandó teret adni annak, hogy a kollégáim is ezen csámcsogjanak, vagy azok, akik meg akartak dugni vagy bepróbálkoztak valaha, de lekoptattam, utána a szájukra vegyék, hogy "bezzegiylenapasija" meg hasonlók..

2018. ápr. 16. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!