Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nektek is rosszul esne ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nektek is rosszul esne ha a párotok így viselkedne?

Figyelt kérdés

2,5 éve vagyok együtt a barátommal. Nagyon sok közös fotónk van, de nem raktam fel őket a facebookomra vagy instagrammra. Hanem mind a telefonomon van és rámentettem gépre (valamit pedig előhívattam azóta) Viszont a barátaimmal, vagy a tesóimmal készült képekből raktam fel a netre (meg a kutyámról) de én a páromról sosem szeretnék megosztani semmit, olyat meg végképp nem amin ketten vagyunk. Nem azért,mert szégyellem, csak szerintem nem tartozik senkire se a szerelmünk. Ő rakott fel rólunk képeket, de az ő..nem én. És tulajdonképpen eddig mindig megértette,hogy nem akarom ha az én személyes oldalamon közös képeink lennének..de aztán egyiknap ezt felhozta és teljesen kivolt akadva. Igazából más apróság miatt mérgelődött aztán elkezdett velem vitatkozni utána meg mindenbe belekötött és ezt is felhozta. Nagyon mérges volt és csúnyán beszélt. Azt mondta,hogy nem ismerem be magamnak,de szégyellem őt! Ez akkora hülyeség! És most sem érti meg,hogy egyszerűen csak nem érzek késztetést,hogy a párommal a bújos,mosolygós képeinket felrakjam. A barátom feltölti ott úgy is megy kommentbe a nyáladzás,meg a kedves szavak áradata..nekem az fura. Olyan magánügynek tartom ezeket. Ti szerintetek érthető amit akarok ezzel mondani? Vagy nektek is rosszul esne ez...?


N/24 F/27


2018. ápr. 16. 17:09
1 2 3 4 5
 11/47 anonim ***** válasza:
72%

Én sem értelek. Van aki nem aktív a fészen, tök érthető, de azok nem csak a párjukról, hanem senkiről és semmiről sem raknak fel képet. Ha barátos, tesós közös kép van fent, meg még kutyás (!) is, akkor a barátoddal miért nincs? Tényleg olyan szaga van a dolognak, hogy még a kutyád is fontosabb nála. Én két ilyen fiúval találkoztam, akik szintén mindent megosztottak a közösségi hálón rajtam kívül, az egyik még együtt volt a volt csajával, csak velem ezt elfelejtette közölni, a másik meg szimplán nem gondolta komolyan velem.

Nem kell nyáladzani, az szerintem is undi, de tényleg le fog esni a kezed, ha kiraksz egy-egy közös képet a barátoddal?

2018. ápr. 16. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/47 A kérdező kommentje:

De amúgy nem az esett rosszul,hogy ezt megemelítette...finoman fogalmaztam. Mert igazából nekem esett és mindenbe belekötött. Na de a lényeg,hogy sz@@@r érzés,hogy ő ezen a szűrön keresztül nézi a kapcsolatunkat. Különben ti is most lényegében ezt mondtátok. Hogy nem rakok fel rólunk képet akkor szégyellem a barátomat. És innentől kezdve mondhattam bármit a páromnam akkor is csak azt hajtogatta,hogy ez nem jó,rosszul esik neki, nem érti, sosem értette, stb. Olyan mintha észre se venné a mindennapi dolgokat amik sokkal jobban számítanak.


Tehát igen rosszul esik,hogy ha valaki azt mondja főleg ha..ő..hogy én szégyellem őt meg nem merem felvállani. És akkor ebből még ez és ez következik. Később kitalálja,hogy nem is szeretem(?)


Ezekszerint ez a k****a 2,5 év k***ap szar volt. Tök felesleges volt minden,mert én csak egy hülye képpel tudnék neki bizonyítani(?)


De ja..lenet bennem van a hiba akkor.

2018. ápr. 16. 17:35
 13/47 anonim ***** válasza:
87%
Kezdem úgy érezni, hogy ez a kérdés inkább egy önigazolás akart lenni, ami erősen besült, ezért mindenki kapott egy minuszt, aki nem azt mondta, hogy mindent királyul csinálsz... :D
2018. ápr. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/47 anonim ***** válasza:
71%

Kerdezo. A kerdesbol es a valaszaidbol is latszik, hogy te egy labilis termeszet vagy. Mint irtam.

Fordulj szakemberhez es kezeltesd magad.

2018. ápr. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/47 A kérdező kommentje:

Épp ez az. Hogy a kutyás vagy a barátok,tesós képek nem olyan személyesek. Hamarabb megosztom ezeket másokkal,mert nem magánügy annyira mint ha a párommal töltenék fel egy képet.

A falunkon a szobában van kirakva kép. Ha jön hozzánk valaki akkor megnézheti. De netre? Nem!

2018. ápr. 16. 17:39
 16/47 A kérdező kommentje:

Csak közben válaszoltam egy - egy kommentre. Nem önigazolás. Csak elmagyaráztam hosszabban a nézőpontomat.


Nem vagyok labilis természet :D

2018. ápr. 16. 17:40
 17/47 A kérdező kommentje:
Lepontozni meg nem pontoztam le senkit. Mindenkinek zöld kezet adtam aki választ adott!!!!
2018. ápr. 16. 17:41
 18/47 anonim ***** válasza:
100%

Higgadj le és gondold át mégegyszer. Ha kiakadt, akkor valószínűleg régóta benne van ez a dolog, csak nem mondta, mert nyilván mindenki tudja józan ésszel, hogy nem ez a világ legfontosabb dolga, és nem a neten éljük az életünket, nem az számít mi van fent stbstb. De azért csak-csak fontos része az életünknek a világháló, ez van, nem tudsz mit tenni. A közösségi média és a fészbuk és befolyásolja az életedet, kiét jobban, kiét kevésbé. Ma már egy fészre feltett közös kép olyan, mint amikor megfogja a másik az utcán a kezed: azt jelenti felvállal, mindenki előtt és büszke rád.


Te ezt nem tetted meg, annak ellenére, hogy aktív vagy az oldalon. Gondolom 2.5 éve benne van ez a tüske, csak most mondta ki a sérelmét, valami más hatására. Mielőtt nagyon belemerülnél az önsajnálatba, kicsit képzeld magad a másik helyébe.

2018. ápr. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/47 anonim ***** válasza:
70%
Felteszem a kérdést: MIÉRT osztasz meg barátos, kutyás, tesós képeket a közösségi oldalon?
2018. ápr. 16. 17:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/47 A kérdező kommentje:

18-as igen igazad van. Mármint biztos régóta benne van ez a tüske. És teljesen más dolog miatt volt paprikás hangulatban. Aztán csak rajtam vezette le a dühét. Előtte is beszéltünk erről, de nem mondta ..hogy ennyire zavarja őt. Most elgondolkodtam rajta a napokban,hogy inkább nem töltök fel több képet és akkor nem lesz több kínos beszélgetés erről.


Ui: őt sajnálom,nem magamat.

2018. ápr. 16. 17:47
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!