Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha nem tartja magát hozzám méltónak és a kinézete miatt sincs megelégedve magával? Ezért is szakított.

Figyelt kérdés
Szakítottunk a barátommal. Sajnos a kérdésnél sokkal nagyobb problémák is szerepet játszottak ebben, de ez az egyik fő. Mindig is úgy tekintett rám mintha én lennék a legcsodálatosabb teremtmény a földön és mások is szépnek tartanak, de én egyszerűen nem vagyok oda azokért a férfiakért akik a közvélekedés szerint “hű de jól neznek ki”, “jópasik” stb. (Hiába akar a társadalom képet felállítani ahhoz hogy ki illik kihez.)Ő nem is tartozik ezek közé és soha nem is akarnék ilyen párt, ő különleges és hiába győzködöm hogy igenis ő a legjobb nekem, méltó hozzám, nem enged a nézeteiből és arra hivatkozva is szakított hogy sokkal jobbat érdemlek nála, felsorolva a saját testi hibáit és amivel nincs megelégedve. Sajnos már menthetetlennek tűnik a dolog, nem tudom meggyőzni az ellenkezőjéről de képtelen vagyok elengedni és nélküle élni. Félek, mindenkiben csak őt fogom keresni és osszeomlok a tudattól, hogy nincs többé az életemben. Utazom a tömegközlekedésen vagy megyek az utcán és látom már csak az emberek szeméből hogy ki milyen és reménytelen. Hogy lehetnek ilyen fontosak ma már a külsőségek és az anyagi háttér?? Ugyanis erre hivatkozva sem akarja folytatni.

2018. ápr. 16. 17:29
1 2
 11/14 A kérdező kommentje:
9,10. Igen, tudom hogy nem személyeskedésből írtad, hanem segítő szándékkal, de egy-egy szófordulat “na csak kiderült” meg “nem tudtátok kezelni” rosszul esett... mert én tudom hogy mi van még pluszban a dolgok mögött. Egyszerűen csak a megfogalmazás nem tetszett, de én is felfújtam. Ezen kívül írtál jókat, valóban ennyiből nem lehet/nem tudjátok megállapítani az egészet, annál komplexebb, ezért is nem mentem bele hosszas ecsetelésbe... arra kerestem a választ hogy ezt az adott problémát hogyan lehetne megoldani, helyre tenni de ehhez tényleg kevés vagyok én mert sokminden melyről gyökerezik. Azért megpróbálom még egyszer utoljára, hiszek abban hogy jó hatással vagyok rá és ha megszűnne bizonyos egyéb körülmény, minden jó lenne. Egyébként pszichológuson én is gondolkodtam de ő biztosan nem lenne hajlandó elmenni.
2018. ápr. 19. 14:50
 12/14 anonim ***** válasza:

Én pontosan így szakítottam régen a barátnőmmel. Marhára frusztrált, hogy a vízcsapból is a tökéletes testű és arcú pasik folynak. Már mindenki gyúr, tetováltatja magát stb. Na én nem, és semmi kedvem sem volt telezabálni magam tömegnövelőkkel és szteroidokkal, hogy a testemmel menőzzek. Én az egészet baromságnak tartom, ez nem a sportról szól, hanem a divatról. Az egészségkárosító hatásáról nem is beszélve, elég megnézni az összetevőket, és hogy az összes cucc alapja a génmódosított kukorica. Oké, nem erről szólt a kérdés.

Igen, azóta egyedül vagyok, és jól érzem magam. Nem kell beállni a mókuskerékbe, hogy állandóan azt figyeljem elég jól nézek-e ki, megütöm-e a mércét az izomzatommal, a szemöldököm íve eléggé macsós-e, vagy a festett szakállam eléggé trendi-e vajon...

2018. ápr. 20. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:
Szóval többet ér ez a szerelemnel? Inkább elveszíted azt akit szeretsz?
2018. ápr. 20. 22:50
 14/14 A kérdező kommentje:
Marmint nem kell megfelelni, ez a ti agyatokban létezik, magatoknak állítjátok fel a mércét ..
2018. ápr. 20. 22:51
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!