Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy "otthonülős" lánnyal...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy "otthonülős" lánnyal érdemes összejönni? 16/f

Figyelt kérdés
Végre találtam egy olyan lányt, akit nagyon régóta keresek. Aki nem olyan, mint a többi lány, érzelmes, értelmes, okos, szép és sok közös tulajdonságunk van. A gond csak annyi, hogy vannak érdekes dolgai. Nem hajlandó strandra menni, meg kb sehova, ami kint van.
2010. jún. 12. 19:01
 1/10 anonim ***** válasza:

ha nem tudtok egymáshoz alkalmazkodni, akkor a kapcsolat eleve halva indult. ennyi.

ez fájdalmas dolog tudom, de ez van...

2010. jún. 12. 19:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

azért azt jó lenne tudni,hogy miért?

mert strandra pl. lehet,mert nincs megelégedve magával vagy mert szégyenlős,de mondjuk attól még fagyizni el lehetne menni....

hívd olyan helyre ahol nincsnek sokan,hátha nem szereti a tömeget vagy ilyesmi...ha tényleg tetszik,akkor próbálxd ezt megbeszélni vele és ne hagyd ennyiben a dolgot.

2010. jún. 12. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim válasza:

Hát legalább profin tudja mikor nincsenek otthon a szülei és mikor tudtok baszni xD

Na jó köcsög vagyok, am meg ja fagyi,mozi.. valahogy rálehet venni mindenki :)

2010. jún. 12. 19:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

Beszéld meg vele ezt a dolgot, olyan nincs, hogy semmi sem érdekli ami nem a négy fal közt történik !

Kéredezd meg mi az ami érdekli abból már fogni tudod hova hívd el !

Ne add fel !

sok sikert !


18/L

2010. jún. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Hülye kérdés, de sokszor találkoztál már vele? Lehet h még mindig fél veled egyedül kettesben... (nem azért mert egy állatvagy, hanem mert fél h elrontja a dolgot...) sztem beszélgess vele erről, és ha valóban olyan mint amilyennek leírtad, el fogja mondani, hogy miért nem szeret kimászkálni...
2010. jún. 12. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:

Én is megismerkedtem Babi nénivel, de nem akart jönni a starndra, ezér kértem tőlle pénzt, oszt vettem rajta szexújságot, megnéztem a szomszéd Sanyi bácsi NDK-ból hozott szexfilmes videóit, oszt másnap kimentem magam.


Józsi, a katona

2010. jún. 12. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
A négy fal között is lehet legalább 69 jó dolgot csinálni, de ha te szeretsz kimozdulni, és őt nagyon nem lehet rávenni, akkor jobb ha inkább elbúcsúztok, úgy csak szenvedés lesz belőle.
2010. jún. 12. 20:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Én is voltam így egy hasonló lánnyal anno 17 évesen, pedig 1 városban laktunk és 1 UTCA volt köztünk!!!

És otthonülős volt, hát ekkora szar választ is ritkán kaptam egy lánytól! Léptem le szépen, etessen mást.

2010. jún. 12. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:

türelmesnek kel lened

elöször menjetek el sétálni, egyre többször

utána valahova kajálni

mozi

és igy szépen lassan kiszoktatni az életbe:D

2010. jún. 12. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
A te feladatod, hogy rávedd ezekre a dolgokra! :D
2010. jún. 13. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!