Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában őszinte választ adnak arra a kérdésre, hogy hány kapcsolatuk volt korábban és milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Már sajnos eléggé bizalmatlan vagyok, mert sokszor átvertek.

2018. ápr. 18. 10:58
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
Túlságosan nem szoktam ezt firtatni, csak azért szeretem tudni mégis, hogy hanyadik vagyok, mert azért mégse mindegy, hogy 150. vagy csak a 4. mondjuk. Nekem eddigi tapasztalatom, hogy sok nő ezt nem mondja meg őszintén, pedig a kapcsolat alatt is könnyen kiderülhet utólag ismerősöktől, haveroktól és akkor a nő örökre csak egy hazug marad. Szerintem nekik is könnyebb lenne, ha tiszta lappal indulnának és nem kamuznának.
2018. ápr. 18. 11:51
 12/26 anonim ***** válasza:
74%

Minek megkérdezni? Az én gondolataim ezek olyankor:

-A srácnak önértékelési problémái vannak

-A srác nyomoz utánam

-Folyton azt fogja kutatni, ami a múltamban volt

-Ezek bármelyike.

És úgy néz ki, hogy igazam is van, mert a kérdésed is erre irányul (átvertek, bizalmatlan vagyok).

Nincs jelentősége. Lehet, hogy Te vagy a 623., de előtte egy csomóan átejtették. Végre lehet, hogy bízna valakiben, erre jön egy ember, aki megkérdőjelezi. Vagy pl. azért hagyta ott valamelyik barátját, mert nem akart gyereket, a másikat meg azért, mert kezet emelt rá, és feltéped a sebeket, amiket lehet, hogy végre kihevert, és újra szeretne bízni... Erre Te...

A múltnak semmi de semmi köze a jelenhez és a jövőhöz.

2018. ápr. 18. 12:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
100%

Az ebben való hazugságnak legalább annyira nincs értelme, mint amikor a srác hazudik a szüzességéről. Én mindig őszinte voltam ezzel kapcsolatban, és a párom is. Nyilván nem ódákat zengtünk az előző kapcsolatainkról, de mindenki tudja a másik hozzá vezető lépcsőfokait.


De őszintén szólva, ha nem tudnám, az se zavarna, mert igazából nem tartom fontosnak.


22N

2018. ápr. 18. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 anonim ***** válasza:
81%

Én mindig úgy voltam vele, hogyha ezt valaki megkérdezi, akkor őszinte leszek, mivel nekem nem csak 2 pasihoz volt közöm.


Soha, senki semmit nem kérdezett a múltamról eddig. Még csak azt se, hogy ex miért lett ex, mióta, semmi. Így nehéz elhinni, hogy értelmes ember tényleg firtatja ezt a téma, de ismétlem, ha valaki megkérdezné mennyi az annyi, én elmondanám. Már csak azért is, mert aki egy szám alapján elítél, anélkül, hogy tudna bármi mást a körülményekről, az nem is érdekel onnantól kezdve.

2018. ápr. 18. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 anonim ***** válasza:
Mondhatnám emberfüggő...is- is.
2018. ápr. 18. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim ***** válasza:
100%

Mikor párom megkérdezte, visszakérdeztem, hogy biztos-e abban, hogy tudni akarja. Ezen elgondolkodott, végül úgy döntött, nem. Ezután picit démonizálta a dolgot a fejében, hogy minden srác, akinek köszönök, biztos ex :D Ekkor picit átbeszéltük a dolgot, elmondtam nagyságrendileg hogy áll a dolog (mivel nem volt kedvem számolgatni, strigulákat pedig nem húzok).

Ami ilyen témában fontos lehet szerintem, hogy csalt-e már meg valakit a másik, illetve a végletek: ha szűz, vagy ha nagyon kicsapongó életet élt. De még ezek is csak sokadlagosak, hiszen sokkal fontosabb, hogy milyen a másik mellettünk.

Párom totális analfabéta nők terén, én is majdnem elküldtem az elején. Nem volt sok barátnője, fogalma sincs, hogy kell ismerkedni...stb. Kapcsolatban viszont nem panaszkodhatok rá, figyelmes, kedves odaadó. Persze, nem tökéletes, néha egy idióta (én sem vagyok különb) ilyenkor jelzek neki, hogy ezt nem kéne, vagy nem így, megbeszéljük, és kész.

Szóval: az ember maga, illetve a pár egymáshoz való viszonya ezerszer fontosabb, mint a múlt. Ha hazudik róla az illető, ha nem.

2018. ápr. 18. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
31%

Kulonben szerintem ez k****a maganugy. Ha nem akarom nem mondom el. Megis elmondtam ha kerdeztek. Es nem hazudtam rola. 4kapcsolatom volt ennyi. Hogy errol ki mit gondol..le...om.


19/L

2018. ápr. 18. 17:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
Emberfüggő. Van, aki kamuzik.
2018. ápr. 18. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
100%

Mivel vertek át?


Mások nevében nem beszélhetek. Én mindig őszinte voltam, se titkolni, se szégyellni valóm nincs ezzel kapcsolatban.

Én is mindig megkérdeztem, és 1 kivételével válaszoltak is rá. (hogy mennyire őszintén azt ők tudják). Szerintem fontos, ha komolyabb kapcsolatot akar az ember, nem csak úgy összejárni dugni, hogy tudja, mire számítson. Fontosnak tartom ilyen irányban is megismerni a másik embert, hogyan kezelte a párkapcsolatait a másik fél, hogyan kezelte a szakításait stb.

Én pl nem is randiztam többet olyannal akiről kiderült, hogy összefeküdt prostival, átment fél városnyi csajon és ettől rendkívül menőnek érezte magát, elvette egy lány szüzességét majd dobta mert szerinte ez marha vicces, volt kapcsolata házas nővel, vagy épp megcsalta az egyik barátnőjét. Nekem ilyen emberek pl nem kellenének soha. Ezek után pedig felesleges időpocsékolás a további találkozás. Elmondani sem kötelező ezeket a dolgokat, megtarthatja magának a hadititkot, de ilyen esetben elköszöntem az illetőtöl végleg. Ennyi.

2018. ápr. 18. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Az a fiú aki elárulja hogy szűz az sok jóra ne számítson. Le lesznek koptatva ugyanis, bár “hivatalosan” nem emiatt de valójában mégis
2018. ápr. 18. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!