Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A nők általában őszinte...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A nők általában őszinte választ adnak arra a kérdésre, hogy hány kapcsolatuk volt korábban és milyenek voltak?

Figyelt kérdés
Már sajnos eléggé bizalmatlan vagyok, mert sokszor átvertek.

2018. ápr. 18. 10:58
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
100%

Ezt majd párkapcsolatban, pár hónap után érdemes megkérdezni és akkor már van közöd hozzá...másrészt, addigra már rohadtul nem fog érdekelni, hiszen vagy szeretni fogod vagy úgyis szétmentek.


Akkor meg nem mindegy?

2018. ápr. 18. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 anonim ***** válasza:
75%

20. Ez hülyeség. 3 pasim volt szűz, és egyiket se koptattam le miutàn elmondtàk. Mind velem vesztette el. 2- vel később szakítàs lett, egyszerűen mert nem illettünk össze, nem működött a kapcsolat.

Aki szüzesség miatt utasít el, az annyit is ér. Nagy nullàt. Nem érdemes vele foglalkozni.

2018. ápr. 18. 20:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/26 anonim ***** válasza:
41%

A kérdésed hülyeség, mert nem mindegy hány pasija volt ? Mit befolyásol ?

Nekem az a véleményem, minél több volt, annál jobb nekem.

Miért is ? Mert az előző 13-100 valamiért nem volt neki jó-elég vagy bármi, s ha mellettem marad, azt jelenti én kellek neki mindenestől. És ez legyezgeti az egot :-)

Ha fordítva nézem, hogy csak olyan lány kellene, akinek én vagyok a 2. vagy 3., na az a lány akármilyen boldog is velem, mondjuk a10. évünk után úgyis rápróbálna másra, mert kíváncsi 35-40 évesen mondjuk más pasikra is. És ez így a természetes sztem. Hülyeség az elfojtott életvitel.

2018. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
100%

Mi a jó ebben a leltározásban?

Ha sokat mond, berágsz, ha keveset, nem hiszed.

2018. ápr. 19. 09:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 anonim ***** válasza:
0%

Hát aki arra izgul be, hogy olyan pasival van, aki előtte 100 nőn végigment, az meg is érdemli. Biztos majd benne találta meg az igazit. :D


Aki meg arra büszke, hogy a barátnője a lakótelep k*rvája, az meg villogjon vele.


Persze lehet nyomni a süket dumát, hogy a múltam az enyém... ha autót veszek, azért érdekel hogy mennyi km-rel, és mennyire van lelakva.

2018. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/26 anonim ***** válasza:

Én mindig őszinte voltam ezen a téren (is). Come on, annyira egyszerű kideríteni a valóságot, főleg manapság, mikor mindenkinek ott van mindene a facebookon.. Meg aztán, sose értettem, miért kell hazudni, mindenkinek joga van tudni a másik dolgairól, és az alapján dönteni, hogy lehet-e a dologból kapcsolat.

A barátnőim is mindig igazat mondtak ebben.

Mondjuk olyannal még nem találkoztam, aki vadidegennel kezdett volna randizni, szóval nagyjából mindig mindenki képben volt a másikkal.

N

2018. ápr. 19. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!