Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy másokkal is szeretnék szexelni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok,de nagyon sokszor megtetszenek más férfiak is. Van pàr férfi akivel napi kontaktban vagyok, és az edzőm is férfi ő is nagyon vonzó és szexi. Egyikük sem érdekel komolyan, csak szex lehetne, persze az is akkor ha ő is szeretné...meg ha nem lennék kapcsolatban. Nem vagyok már szerelmes a barátomba,de nagyon szeretem őt. Lecsendesettek az érzéseim,de nem múltak el irányába. Szóval nem arról van szó,hogy valami nem stimmel,elhidegültünk egymástól. Mert mindig észre vettem a többi férfit is. Még a legnagyobb szerelem közepette is felkaptam a fejemet ha láttam egy számomra szimpatikus srácot. Már 4 éve együtt vagyunk. És azon gondolkodtam,hogy elmondom neki,hogy esetleg nem lennénk-e innentől nyitott kapcsolatban. Én már az elején is benne lettem volna, nem zavarna a párom mással szexelne. Megcsalni nem akarom őt, vagy titkolni előtte dolgokat..ezért inkább nyíltan kéne erről beszélni,nem? Viszont félek mit gondol erről. Nem akarom elveszíteni. Mondhat nemet is igazából. Nem lenne baj,nem csalnám meg. De örülnék neki,ha lehetőségem lenne mással is szexelni. Különben nekem ő az első férfi. :) és kíváncsi is vagyok,meg voltam mindig.

Ti szerintetek érdemes erről beszélni vagy hagyjam inkább? Nagyon izgulok,hogy mit mondana.


28/f 22/L


2018. ápr. 19. 07:33
1 2 3 4 5
 21/50 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
52%
Na ezért nem érdemes komolyan gondolni egyetlen párkapcsolatot sem. Menj, éld ki magad, dugj a fél lakóteleppel. Senkit nem érdekel.
2018. ápr. 19. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/50 anonim ***** válasza:
68%

"Nem vagyok r!nc! Soha nem csaltam meg nem voltam 100másik férfival. Nekem ő az első barátom és mindig hűséges voltam hozzá."


Jah soha nem csaltad meg és nem szexeltél mással, csak most akarsz több pasival is du*gni. Ennyire nem lehetsz idióta :D Magadnak mondasz ellent.

2018. ápr. 19. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/50 anonim ***** válasza:
91%

Igen, szerintem ezt beszéld meg vele, mert az sokkal rosszabb lenne, ha később derülne ez ki vagy mástól tudná meg.

Az egyik barátom is hasonlóan gondolkodik, mint te, mert szerinte a szex az csak szex, viszont ő ezt a hozzáállását nem közölte a barátnőjével.

2018. ápr. 19. 08:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/50 anonim ***** válasza:
100%
Ezeket az érzéseket innen már csak elfojtani tudod...én ezt természetesnek veszem, fiatal vagy, tapasztalni akarsz, de azt is vedd észre, hogy megoldhatatlan egyenlettel szenvedsz. Nem lehet egyszerre harmónikus párkapcsolatban lenni, és szabadon szexelni másokkal... igen, ez kemény dilemma, de hidd el, a legjobb, ha tiszta helyzetet teremtesz. Vagy mond el a barátodnak és meglátod mit reagál, vagy szakíts, aztán csapj a lecsóba.
2018. ápr. 19. 08:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/50 anonim ***** válasza:
0%

Tudod mit kérdező? Én ráérek a napokban. Aerobikozunk egy kicsit, aztán ráérsz utána eldönteni, hogy akarod-e ezt a nyitott kapcsolatosdit. Lehet, hogy nem is tetszene... akkor még kár lenne mondani nem? Na? 😂

31/f

2018. ápr. 19. 08:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/50 anonim ***** válasza:
48%
Kérdezd meg tőle, hogy mi a véleménye nyílt kapcsolatról. A reakcióbol látni fogod. Szerintem ez nyitásnak jó lehet. Ezeket fontos jól átbeszélni. Vannak barátaim akik 9 éve vannak együtt, nyílt kapcsolatban. Én személy szerint ellenzem, de jól megvannak. Volt már ebből konfliktus, de ezen kívül is rengeteg. Nem gondolom, hogy ezért ők kevésbé szeretnék egymást. Viszont én nem tudom elképzelni, hogy nyitotta kapcsolatban éljek. De te olyannak tűnsz, aki képes rá. Viszont fontos, hogy kölcsönös legyen a nyitottság és kommunikáljatok róla, legyenek szabályok, hogy kevésbé legyen kínos szituáció. És az aktuális partnerrel sem árt tisztázni, hogy ez csak egyszeri alkalom. Nem érdemes olyannal belemenni, akivel van napi kapcsolatod és közel áll hozzád, az veszélyes lehet. De úgy vélem mindenképp mondd el a barátodnak. Ha nemet mond, akkor fogadd el. Ne győzködd. Ha magától gondolja meg magát, az mas. Szurkolok, hogy sikerüljön megoldani.
2018. ápr. 19. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/50 anonim ***** válasza:
100%
szerintem mondd el neki így, ahogy ide leírtad. vagy belemegy, vagy nem. mást nem nagyon tudsz tenni.
2018. ápr. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/50 A kérdező kommentje:

Köszi 26-os :)

Megkérdezem tőle mindenképp.

Szabályokban nem gondolkodtam amúgy. Nekem csak annyi lenne a kikötésem,hogy védekezzen óvszerrel. Mert én is csak olyanba mennék bele ahol a srác kotont húz. Amúgy gyógyszert szedek, de ettől függetlenül fontosnak tartanám az óvszert ilyen esetben. Más "szabály" számomra nem lenne.

Ne ismerőssel szexeljek? Az a baj,hogy nekem inkább a tágabb ismerősi körömből vannak akik régebb óta tetszenek. Az edzőmmel szerintem bármi lehetne köztünk, de csak szexelni akarnék vele. Valamint van most két másik sràc akik a haveri körbe tartoznak. Velük néha találkozom,nagyobb társaságban.

2018. ápr. 19. 08:30
 29/50 A kérdező kommentje:
Zöld pacsi mindenkinek ment!
2018. ápr. 19. 08:30
 30/50 anonim ***** válasza:
0%

0%? :O. Ha csak a párod az a baj, ha más rendesen megnyikogtatna, akkor meg az... ejnye, hogy egyeseknek semmi se jó. Pedig a köröm őz képest jól nézek ki... igaz, a gépzsírnál nem, de a köröm által igen. Az meg nagy szó... tudniillik 30 felett, már minden év ajándék :p

31/f

2018. ápr. 19. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!