Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mondjam el a barátomnak, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mondjam el a barátomnak, hogy másokkal is szeretnék szexelni?

Figyelt kérdés

Kapcsolatban vagyok,de nagyon sokszor megtetszenek más férfiak is. Van pàr férfi akivel napi kontaktban vagyok, és az edzőm is férfi ő is nagyon vonzó és szexi. Egyikük sem érdekel komolyan, csak szex lehetne, persze az is akkor ha ő is szeretné...meg ha nem lennék kapcsolatban. Nem vagyok már szerelmes a barátomba,de nagyon szeretem őt. Lecsendesettek az érzéseim,de nem múltak el irányába. Szóval nem arról van szó,hogy valami nem stimmel,elhidegültünk egymástól. Mert mindig észre vettem a többi férfit is. Még a legnagyobb szerelem közepette is felkaptam a fejemet ha láttam egy számomra szimpatikus srácot. Már 4 éve együtt vagyunk. És azon gondolkodtam,hogy elmondom neki,hogy esetleg nem lennénk-e innentől nyitott kapcsolatban. Én már az elején is benne lettem volna, nem zavarna a párom mással szexelne. Megcsalni nem akarom őt, vagy titkolni előtte dolgokat..ezért inkább nyíltan kéne erről beszélni,nem? Viszont félek mit gondol erről. Nem akarom elveszíteni. Mondhat nemet is igazából. Nem lenne baj,nem csalnám meg. De örülnék neki,ha lehetőségem lenne mással is szexelni. Különben nekem ő az első férfi. :) és kíváncsi is vagyok,meg voltam mindig.

Ti szerintetek érdemes erről beszélni vagy hagyjam inkább? Nagyon izgulok,hogy mit mondana.


28/f 22/L


2018. ápr. 19. 07:33
1 2 3 4 5
 31/50 anonim ***** válasza:
76%
Nem szereted a párod. Sosem értettem, mi olyan jó abban, ha érzelem nélkül telegetziznek, bizti szexike.
2018. ápr. 19. 08:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/50 anonim ***** válasza:
71%

Taps, taps kérdező ribi pozitív vagy. Én azt tudom neked tanácsolni, hogy ne nézd cuckold-nak a "párodat" és szakíts vele. Akkor azt csinálsz már amit akarsz.


25/F

2018. ápr. 19. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/50 anonim ***** válasza:
72%
#33-as, hogy írhatsz ilyet, hogy szakítson a párjával? De hát Ő szereti a barátját, mindössze csak más farkat is meg akar lovagolni. :D:D:D
2018. ápr. 19. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/50 anonim ***** válasza:
82%
De ez nem így megy, hogy bszok fűvel-fával, de a kényelmes kapcsolat az kéne egy biztos balekkal. Ez a kettő általában nem szokott együtt megférni.
2018. ápr. 19. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/50 anonim ***** válasza:
62%
Egyébként elmondanám, hogy alapvetően a szexben nincs különbség, farok jár a p..ába. Igazivá mindig az teszi, hogy azzal csinálod, akit szeretsz.
2018. ápr. 19. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/50 anonim ***** válasza:
79%
Azt írod, már a kapcsolatotok elejétől is álmodoztál arról, milyen lehet mással, és már így lehúztál mellette 4 évet :D. Szerintem te csak azért vagy vele, hogy ne legyél egyedül, kell egy stabil társ, akihez visszarohanhatsz, ha nincs más, ezért is erőlködsz a nyitott kapcsolattal. Mondd el neki őszintén az érzéseidet, aztán vállald a következményeit, mert ezt nem minden pasi tűri el. Mondjuk ha ennyire nem mered elmondani, sejthető a reakciója :D.
2018. ápr. 19. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 37/50 anonim ***** válasza:
75%

Egyszerűen közlöd vele a kívánságodat.Így lesz lehetősége arra, hogy önként asszisztál ehhez, vagy kib..sz az ajtón úgy, hogy a lábad sem éri a Földet.Én az utóbbit reagálnám első csalódásomban.Az ő reakciója még titok.

Amíg a nemi szerved irányítja az eszed, addig nem hihető a "de én szeretem a barátomat" c. mese kérdező.Ezt tanuld meg.És azt is ideje elsajátítanod, hogy amíg más férfiakra csorgatod a nyálad a barátod mellett, addig nem kell kapcsolatra lépni senkivel sem.Ez nagyon tisztességtelen és gusztustalan dolog.Szabadon lefekhetsz az összes számodra vonzó pasival és nem bántasz meg vele senkit.Kíváncsi lennék a barátod reakciójára.

2018. ápr. 19. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 38/50 anonim ***** válasza:
79%

Itt az a baj, hogy a kerdezonek elso baratja a srac. De nembaj, probalja ki a fel falut , aztan rajon hogy kb. mind ugyanolyan. A baratja meg mar 28 eves, ketlem hogy ilyen marhasagokkal akarna foglalkozni mint a nyitott kapcsolat.

Amugy meg csak probald ki az edzodet kerdezo, ha utana nem lesz iszonyatos buntudatod, senkinek se probald bemeselni hogy igy meg ugy szereted a baratod.

24/L

2018. ápr. 19. 14:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 39/50 A kérdező kommentje:
Beszéltem a barátommal :) amúgy köszi a válaszokat mindent elolvastam!
2018. ápr. 19. 15:41
 40/50 anonim ***** válasza:
84%

Fura a gondolkodásod. Nekem már az is megcsalásnak számítana, ha ilyennel előállna. Szerintem a nyitott kapcsolatnak semmi értelme, mert az nem kapcsolat. Oké, hogy megnèzed a pasikat, de ha szeretnéd, nem akarnál félre menni. A szeretet a tiszteletről is szól. Nyilván elhidegültél pedig! Miért nem vallod be magadnak sem?

Jobb lenne külön nektek, mert szerintem megcsalás lesz a vége ha nem kapod meg amit akarsz, mert annyira azt akarod. Miért akarod átverni szegényt?

2018. ápr. 19. 16:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!