Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek megcsal?

Figyelt kérdés
Tíz éve vagyunk együtt, 6 év együtt járás után házasodtunk. Most van egy 1,5 éves és egy 2,5 éves gyerekünk. A férjem szolid, csendes férfi volt mindig is. Közgazdász egy multinál, nagyon jóképű, 38 éves, én 3 évvel vagyok fiatalabb. Otthon vagyok a két gyerekkel, ő is imádja a kislányainkat. Viszont mi mintha a sok éjszakai gyereksírás, éjszakázás miatt eltávolodtunk volna egymástól. De nem is szaporítom a szót, a lényeg, hogy kb. egy éve többször volt, hogy céges repi vacsora miatt később jött haza, este 11 felé. Gondoltam, belefér, multi cég. Ezek most egyre gyakoribbá váltak, és van, amikor olyan a multicéges rendezvény, hogy szállodában tartják, és ott is kell aludni. Állítólag nem bújhat ki alóla, rossz néven veszi a főnökség. Az az igazság, hogy amikor normál időben jön haza (fél 6-kor, mert megyeszékhelyen dolgozik 50 km-re), akkor is újabban ideges, türelmetlen (a gyerekekkel soha, csak amúgy). Én felszedtem pár kilót, a házban is széjjelség van, de fáradt is vagyok nagyon. De most gyakoribbak a vállalati dolgok miatti kimaradozások, sokszor reggel még nem tudja, csak délután szól telefonon. Kellene félnem?

2018. ápr. 19. 09:49
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

"Milyen munkahelyen dolgozik ez a hapsi???"


Jó kérdés, azt írta, multi.

De ha üzletfeleket kell szórakoztatni ,akkor sem gondolom, hogy az ágyuk végében kell aludni is...

2018. ápr. 19. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
Kérdező, neked mi a végzettséged?
2018. ápr. 19. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:

Most olvasom, amiket írtatok, sok igazság van benne.

A végzettségem? Lényegében egy nem piacképes főiskolai diploma:(

2018. ápr. 19. 15:22
 14/19 anonim ***** válasza:

Nagyon sok ismerősöm dolgozok a legsikeresebb cégeknél sok éve, de érdekes egyiknél sincs hetente céges buli. Maximum havonta és akkor is pénteken, hétvégén!!!! valamint 1-2, nem több. Nem tinik ők, hogy buliztassák őket hetente.

Valami nagyon nem stimmel a pároddal ...

2018. ápr. 19. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 A kérdező kommentje:
14-nek: És nem mellesleg tegnap is volt ilyen, ott alvós. Pedig szerda volt...
2018. ápr. 19. 15:33
 16/19 anonim ***** válasza:

14! Szerintem is. Szerintem sumák f sz a férje.

Szerdán?????

Basszus, ilyen melóhelyre megyek én is.

2018. ápr. 19. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Az is a baj, hogy nyilván benne marad a kapcsolatban a kérdező, és ezerrel a gyerekeibe fog kapaszkodni, ennek a frusztrációnak az ellentételezése céljából (még ha tudat alatt is).
2018. ápr. 19. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
77%

Na és még mennyi lány fog ebbe a zsákutcába belefutni. Jóképű dögös pasi, és az enyém...engem szeret... én is tip-top trendi lány vagyok...Úristen, mi vagyunk az álompár... :D :D :D


Tényleg nem rosszindulatból mondom, de a környezetemben az összes, mondom mégegyszer, az összes álompár vagy elvált, vagy a férfi félrekefél.

Ha egy pasit körberajongják a nők, ott már baj van ha az töketlenül elutasítja őket, főleg úgy, hogy hozzá van szokva a Kánaánhoz. Addig egy átlagos férfi küzd, érzi a dolgok súlyát (most az értelmes, becsületesekről beszélek). Én elhiszem hogy a külsőtől nedvesedik a bugyi, de az éremnek két oldala van. Férfiként sosem keveredtem komolyabb kapcsolatba "bombázó" lányokkal, pedig volt rá lehetőségem, sőt, még akár a mai napig lehetne. Valahogy nem vitt rá a lélek hogy kihasználjam őket, komoly kapcsolatra meg nem éreztem őket biztosnak. A feleségem külső szemlélőnek átlagos, de nekem tökéletes. Sem ő, sem én nem megyünk félre, tiszteletben, szeretetben élünk... és ez a lényeg.

2018. ápr. 19. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
74%

18, igazad van.

Az a rossz, hogy el van kú rva az élete:(

(Egyébként én az átlagnál dekoratívabb lány voltam, de nem bombázó. A férjem pedig átlagos külsejű, melósruhás, és jó ez így. Neki is főiskolája van, csak ő így tudott kihozni valamit belőle, szervizesként. Én örülök neki, mert kisebb neki a kísértés, mint jóképűen és öltönyben-nyakkendőben, irodista csajok között:)

2018. ápr. 19. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!