Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok? Ez szakítóok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Ez szakítóok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a barátotok nem lenne hajlandó még ideiglenesen se bejelenteni a házába? 2éve élünk együtt és én hivatalosan másik megyébe vagyok bejelentve, így az orvosi ellátásom a házi orvosig terjed. Egyre több égészségügyi problémám van, amivel tovább kéne mennem, további kivizsgálásokra de annyi pénzem nincs, hogy utazásra vagy magánorvosra költsek. Szakítóok? Ez a ferfi nem szeret engem, ugye?
2018. ápr. 22. 20:49
1 2 3
 11/27 anonim válasza:
100%

Ilyenkor úgy érezném magam,hogy egy hozzám egyáltalán nem illő "emberre"pocsékolom az időmet miközben más hálás lenne értem!

Idő pedig arra van amire szeretném hogy legyen!

2018. ápr. 22. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/27 anonim ***** válasza:
100%
Szakìts! Nem törődik veled.
2018. ápr. 22. 22:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/27 anonim ***** válasza:
0%
Nekem 4 év után lett megengedve ez de csak mert a nagyszülők háza volt és az is csak azért hogy tudjak tanfolyamra járni a közelben illetve munka miatt. Ez engem sosem érdekelt hogy jelentsenek be ideiglenesen ha valami bajom volt haza mentem több időre és nem kellett szaladgálni meg feleslegesen pénzt költeni.
2018. ápr. 22. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/27 anonim ***** válasza:
0%
Jah és még annyit hogy szakító ok e vagy sem azt ne mi döntsük már el. Ennyit el kéne tudnod dönteni egyedül is.
2018. ápr. 22. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/27 anonim ***** válasza:
75%

hát ebben a konkrét esetben, hogy te orvoshoz akarsz járni, szerintem kifejezetten szemét dolog, hogy nem jelent be. nem csak úgy kérted, vagy hogy kitúrod, vagy mit tudom én, milyen hülyeség járhat a fejében. a háza attól még az övé... se házasok nem vagytok, se semmi. így is úgy is akkor rak ki, amikor csak akar.

én szakítanék a helyedben, beköltöznék valahova ahova bejelenthetem magam, és elmennék az orvoshoz hogy meggyógyítson. :D

2018. ápr. 22. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/27 A kérdező kommentje:
Munka és tanfolyam miatt sincs kevésbé szükség egy bejelentésre, mint az orvosnál. És látod 13-as még így eljutottatok valahogy a bejelentésig, pedig nem is a párod házáról van szó, mert "szükséged" volt rá. Ráadásul neked eszedbe sem jutott ilyen, bár akkor nem tudom, hogy történt...egy tanfolyam biztosan fontosabb, mint az ember egészsége. Nekem min. 5óra oda-vissza megjárni, plusz a várakozási idő, plusz az útiköltség és én is járok itt tanfolyamra, meg van munkám, ami mellett nem sok szabadidőm van. Plusz a páromnak is volt egészségügyi problémája,amivel itthon még több dolgom volt, mert ő alap dolgokat sem tudott megcsinálni műtét után. A döntés pedig véglegesen nyilván az enyém, úgyhogy ne írj baromságot, de elfogadom a véleményed, mivel pont ezért tettem fel a kérdést.
2018. ápr. 23. 03:40
 17/27 A kérdező kommentje:
Oda be vagyok jelentve, ahol a családom él, szóval lehet az lesz, amit az utolsó, meg néhány előtte lévő ír. Köszi a választ mindenkinek.
2018. ápr. 23. 03:42
 18/27 anonim ***** válasza:
98%

Jézusom, micsoda sötétség tombol ebben az országban. Mégis mi történik akkor, ha a kérdezőt bejelenti ideiglenesre a tetű hapsija? Elárulom: semmi. Még ha állandóra, akkor sem... Olvassátok el a lakcím bejelentő hátoldalát, ott is le van írva, hogy a bejelentkezéssel semmiféle plusz joghoz nem jut az illető az ingatlan vagy ingóságok felett.


Amúgy nálunk sportot űznek abból az emberek, hogy a gyerek iskolába járásához ide-oda barátokhoz bejelentkeznek gyerekkel együtt (a körzet miatt). Ennyire nem számít semmit.


Kérdező: a pasid tájékozatlan, de legalább egyértelműen jelzi, hogy félt tőled mindent. Ilyen emberrel egy percet nem maradnék együtt, mert gyerekkel együtt fog utcára bszni, ha úri kedve úgy tartja.

2018. ápr. 23. 05:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/27 anonim ***** válasza:
94%

én a helyedben szakítanék, ez a faszi nem szeret téged.



ha szeretünk vkit, nem így viselkedünk.


a házát jobban szereti, mint téged.

2018. ápr. 23. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/27 anonim ***** válasza:
100%

"irtó nagy illetlenség amúgy is kérni. Nekem legalábbis nem lenne pofám egy olyan lakásba bejelentetnem magam, amibe egy forintot nem raktam"


Miért? Mármint.... MIÉRT? :D Írj már EGY értelmes indokot, hogy mi rossz történik, ha bejelent.

Egyrészt: KÖTELES vagy bejelenteni a lakcímed, a lőtéri kutyát nem érdekli, hogy adtál-e bele, vagy nem, mennyi ideje vagytok együtt, egyáltalán együtt vagytok-e.

Másrészt: tartózkodási hely lesz, SEMMI különjogot nem fogsz kapni, azon kívül, hogy megkönnyíti az életet (orvosi ellátás a közelben, kedvezményes bérlet, stb)


Tehát te konkrétan azt mondod, hogy igenis legyen rossz valakinek, mert CSAK. Mert SEMMI ellenérvet nem lehet felhozni a dolog ellen, de akkor is, szenvedjen csak.

Nonszensz.


Kérdező: ha nem is szakítanék, de erősen elgondolkoznék, hogy mennyire lehet számítani erre az emberre, mennyire szeretne segíteni.

2018. ápr. 23. 09:51
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!