Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok? Ez szakítóok?...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok? Ez szakítóok? Mit gondoltok?

Figyelt kérdés
Mit tennétek, ha a barátotok nem lenne hajlandó még ideiglenesen se bejelenteni a házába? 2éve élünk együtt és én hivatalosan másik megyébe vagyok bejelentve, így az orvosi ellátásom a házi orvosig terjed. Egyre több égészségügyi problémám van, amivel tovább kéne mennem, további kivizsgálásokra de annyi pénzem nincs, hogy utazásra vagy magánorvosra költsek. Szakítóok? Ez a ferfi nem szeret engem, ugye?
2018. ápr. 22. 20:49
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
93%

Ja, amúgy nem sok jelentősége van. Szüleimhez pl be van jelentve anyukám egyik random kolléganője, mert az ő körzetükben jó a fogorvos. Én a párom szüleihez vagyok bejelentve, mert így olcsóbb a vonatbérletem.

Senki nem érzékel ezekből semmit, csak a jó oldalát - én pár tízezret spórolok havonta, a kolléganő meg normális dokihoz tud járni, nem henteshez... Micsoda fertő, nem kéne engedni :D

2018. ápr. 23. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
25%
Jaj 5 óra az utazás meg a várakozás de nagy dolog. Azt hiszed nekem kevesebb volt? Még se rinyáltam. Ha nem tudjátok megoldani neked meg ez ekkora probléma akkor költözz haza. Mindent meg lehet oldani csak a pasid is meg te is keresitek a kifogást.
2018. ápr. 23. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
48%

#22

Szerinted komolyan normális dolog megnehezíteni direkt az életet, ha pár perces ügyintézéssel, hátrányok nélkül meg is lehetne könnyíteni? Létező dolog a kényszeres mártírkodás, de ne állítsuk már be követendő példaként!

2018. ápr. 23. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
93%

Igen, olyan buta a pasid, hogy azt se tudja, hogy egy lakcímkártya a világon semmi kötelezettséget nem ró rá, de azért kifejezi, hogy egy lenyúlós ribinek tart.

Az gondolom szóba se jön, hogy ha szükséges, akkor elfuvarozzon bárhova, ahova az ő primitívsége és rosszindulata miatt kell menned.

Persze, hogy nem maradnék vele.

2018. ápr. 23. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 A kérdező kommentje:
Már ne haragudj 22-es,de ritka rosszindulatú vagy. :D Nem túl életszerű, amit ide böfögtél. Azért jó látni , hogy a többség nem így látja.
2018. ápr. 25. 02:02
 26/27 anonim ***** válasza:
Na mi lett a vége, április nem most volt. Kidobtad?
2018. okt. 8. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
Miert emelted ki a kérdést? Van valami fejlemény?
2018. okt. 8. 15:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!