Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért ilyenek a szülei?

Figyelt kérdés
20 éves vagyok. Barátnőm szintén 20 éves. Tavaly november óta vagyunk együtt. Szülei eléggé passzívak. Egyszer taliztam velük futólag. Anyja elmondta barátnőmnek keressen mást jobbat meg ilyenek. Máskor meg érdeklődik hogy mit gondolok rola. Apja meg kérdezgeti milyen vagyok.Nem engedik hogy elmenjek hozzájuk. Nem értem ha érdeklődnek miért nem akarjak hogy elmenjek megismerjenek. december óta mondják hogy még nem akarnak korai még. Heti egy alkalommal talizunk barátnőmmel hétvégente egy nap. Nyilván ez is jo hisz szeretem és nem akarom elengedni apjáék miatt. Csak nem tudom mit kellene tennünk hogy a szülei nyissanak és megismerjenek engem. Mert amig nem ismernek meg addig nem nagyon fogják engedni hogy talizgassunk hisz nem ismernek nem bíznak bennem. Más lenne a helyzet ha ismernének már mert jobban engednék hogy talizzunk.
2018. ápr. 23. 07:48
 1/3 anonim ***** válasza:
55%

Fogalmam sincs, miért ilyenek, de részben megértem őket. Az én szüleim is azt vallották, hogy csak azt a férfit vigyem haza, akivel komolyan gondoljuk a dolgokat. Egy néhány hónapja tartó, heti egy találkozós kapcsolat 20 éves korban még nem a komoly kategória.

Ha bizonyítottok nekik, biztosan enyhülni és nyitni fognak. Légy normális a lányukkal, ne szakítsatok minden héten, szeresd nagyon, és minden a helyére fog kerülni!

2018. ápr. 23. 08:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Normális vagyok vele nem szakítok vele hetente :) Nyilván nem komoly majd idővel. Csak hiányoznak a közös programok
2018. ápr. 23. 08:11
 3/3 anonim ***** válasza:
Koltozz Budapestre. Itt nincsenek ilyen szokasok.
2018. ápr. 23. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!