Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes a párom - de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a párom - de nem belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint három éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk párommal (25 vagyunk most). Tavaly nyár végéig tökéletes volt minden, majd egyre több lett a morgolódás, zsörtölődés, elmaradtak az együttlétek, most már közel 5 hónapja.. Hónapok óta sejtettem, hogy mi áll ennek a hátterében, sokszor akartam már megbeszélni a dolgot, de mindig hárított, mígnem tegnap leültünk és elmondta - másba szerelmes. Azt állítja, hónapok óta nem tudja eldönteni, menjen-e, vagy maradjon. Kérdeztem, hogy amikor elromlott valami, akkor miért"kintről" kért segítséget, s miért nem beszéltük meg, de azt mondja, nem tudja erre a választ. Mi tévő legyek? Én szeretem őt, meg is bocsátanék neki, de ő képtelen dönteni - nekem kell? Nekem kell kimondanom a végét?

2018. ápr. 23. 12:14
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
83%

jártam így, csak én voltam az a lány, akibe beleszeretett, és ugyanúgy nem tudott dönteni, a nője meg nem vette le, hogy vmi. gáz van.



ilyenkor mindig meglepődök, hogy a saját pasitokon hogyhogy nem észlelitek, hogy beleszeretett egy másik nőbe, hogy nem boldog veletek??


enged el.


minek harcolnál?


érzéseket nem lehet kiprovokálni, ő már nem szeret téged.


szerintem nagyon megalázó lenne ezek után együtt maradni vele.


ha veled marad, csak szánalomból,, kényelemből, gyávaságból, de nem azért, mert szerelmes beléd.

2018. ápr. 23. 12:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
97%
Jaaa, hogy ezek utan meg van valasztasi lehetosege? Nalam az lenne az opcio, hogy az ajtobol csesszem ki az osszes cuccat vagy osszetakarodik magatol a kis eloadasa utan. De ha te szeretsz szamar labtorlo lenni... te tudod.
2018. ápr. 23. 12:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
100%

így van, kapcát csinálsz magadból...


legyen már önbecsülésed, tartásod!

2018. ápr. 23. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 A kérdező kommentje:

#1. Én vagyok a férfi, ő szeretett bele egy munkatársába...


Többiek: pontosan ezért nem szeretnék már én sem maradni, mert fáj a dolog, de amíg nem volt hajlandó megbeszélni, úgy éreztem nem dönthetek.

2018. ápr. 23. 12:38
 5/17 anonim ***** válasza:
80%

miért nem fogalmazol világosan, hogy te egy férfi vagy, és a nőd csalt meg?


mindegy, az eredmény ugyanaz.


felszarvaztak, nincs ezen mit megdumálni.

2018. ápr. 23. 12:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
65%
A barátod már döntött. Abban a pillanatban, amikor megcsalt Téged, döntött. Te jó vagy házicselédnek, a másik nő meg friss puncinak. Hülye lenne eldobni a bejáratott ingyen cselédet a bizonytalan friss punciért.
2018. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

Bármennyire is fáj,azonnal hagyd el ezt a kapcsolatot.

Egy az,hogy másba szerelmes,de,hogy még hónapok óta hazudik is.... És nincs együttlét,de dilemmázik?

Min?

Bocsánat,de esetleg anyagiak miatt? Vagy mi a túrónak hülyít még?

2018. ápr. 23. 12:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, bocsi, a kommenteddel egy időben írtam a 6os kommentet. Szóval akkor a barátnőd már döntött. Te jó vagy biztos bázisnak, a másik pasi az új fütyi. Hülye lenne a biztos bázist otthagyni a bizonytalan friss fütyiért.
2018. ápr. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
92%

Nem fogom fel miért vannak ilyen emberek hát ezek után miért ő dönthet még? Miért nem egyértelmű, hogy húzzon hozzá a francba?

Azt akarod, hogy melletted maradjon miközben mást szeret?

2018. ápr. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
100%
Mig te szomorkodsz, addig ot mas dugja. Ne legyel buta.
2018. ápr. 23. 13:14
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!