Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerelmes a párom - de nem...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes a párom - de nem belém. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Több mint három éve vagyunk együtt, másfél éve együtt is élünk párommal (25 vagyunk most). Tavaly nyár végéig tökéletes volt minden, majd egyre több lett a morgolódás, zsörtölődés, elmaradtak az együttlétek, most már közel 5 hónapja.. Hónapok óta sejtettem, hogy mi áll ennek a hátterében, sokszor akartam már megbeszélni a dolgot, de mindig hárított, mígnem tegnap leültünk és elmondta - másba szerelmes. Azt állítja, hónapok óta nem tudja eldönteni, menjen-e, vagy maradjon. Kérdeztem, hogy amikor elromlott valami, akkor miért"kintről" kért segítséget, s miért nem beszéltük meg, de azt mondja, nem tudja erre a választ. Mi tévő legyek? Én szeretem őt, meg is bocsátanék neki, de ő képtelen dönteni - nekem kell? Nekem kell kimondanom a végét?

2018. ápr. 23. 12:14
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
100%
Ha elmondta, hogy másba szerelmes, akkor meg is van a kérdésre a válasz....
2018. ápr. 23. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
88%
De, de ő már döntött, csak nem meri ( még) felvállalni...itt még pont te nem döntöttél, pedig már nagyon kellene, különben nem írtad volna ki kérdésként, meg nem lennél hajlandó megbocsátani...nincs is rá okod amúgy.
2018. ápr. 23. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
100%

Gondold végig: meg tudnál benne bízni újra?

Ha hónapok óta nem tud dönteni, én segítenék neki. Mindenki menjen a maga dolgára és szivasson mást. Eleinte rossz lesz, de hidd el, hogy az állandó bizonytalanság, hogy mi lesz, hogy lesz, megy-e vagy marad sokkal jobban kikészít.

2018. ápr. 23. 13:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 anonim ***** válasza:
100%
A párod már nem szeret téged, csak húzza az idődet, és te ezek után még meg is tudnál bocsátani neki??? Már bocsánat, de negyél már ennyire hü..e :D. Csak talonban tart, hogy ha mégse jönne össze a másik pasas/ mégsem olyan jó, mint ahogy elképzelte, legyen kihez visszajönnie. Legyen már kicsit több önbcsülésed, és dobd ki.
2018. ápr. 23. 13:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 acelsziv ***** válasza:
100%
Apafej. A legdrágább dolog az életben az IDŐ. Amit erre a... nem mondom ki mire elvesztegetsz azt soha nem fogod visszakapni. Ebben a szemléletben nézd végig a dolgaitokat.
2018. ápr. 23. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 A kérdező kommentje:
Világ életemben határozott ember voltam nem csak magánéletben, de a munkám is megköveteli ezt, de most egyszerűen nem ment valamiért, még ha jó ideje sejtettem is, miről van szó. De azt hiszem vége, kimondom én azt, amit ő nem tud, nem mer. Köszönöm a megerősítés lányok-fiúk! Legyen szebb napotok!
2018. ápr. 23. 13:59
 17/17 anonim ***** válasza:
100%

A helyzet a következő. A párod másba szerelmes, ez gondolom azt jelenti számára, hogy a másikkal szívesebben van.

Ő se tud dönteni és te se. Lépj ki a kapcsolatból, nincs értelme.

2018. ápr. 23. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!