Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Előről kezdjem a volt férjemmel?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Előről kezdjem a volt férjemmel?

Figyelt kérdés

1 éve vagyunk külön, van egy közös kislányunk is. 11 évig voltunk egy pár.

Nekem lett másik barátom, de vele elég sok a vita, nem igazán egy az értékrendünk.

Volt férjem sűrűn keresi a kislányát telefonon( Németországban dolgozik).

Én is szoktam vele beszélni. Tudja, h a mostani párommal nem szuper a kapcsolatom.

Szeretné, ha megpróbálnánk újból.

Nem tudom, h működne e.

Mostani páromat szeretem, de a volt férjemhez is ragaszkodom valamilyen szinten.

Tudom, h nem tisztességes két férfit hülyíteni. Nem is szeretném ezt tenni.

Kislányomnak jobb lenne az apja mellett. Nagyon szeretik egymást. Volt férjem szeretné, ha kimennénk hozzá Németbe. ( laktunk már kint)

Most, ahol dolgozok épp annyit keresek, h megélünk egy hónapban. Jelenlegi párom keveset keres. Az ő fizuja az albérletre elegendő csak.

Ti mit tennétek?

Teljesen össze vagyok zavarodva.

Mindenki azt mondja, h látszik h nem vagyok boldog. Nem ilyen voltam régen.

Köszönöm


2018. ápr. 23. 12:47
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Sei ehrilich zu mir!


ha mérlegre teszed, ebből mennyit nyom a latban, hogy a férjed mellett jobb anyagi helyzeted lenne?


vmiért azt érzem a soraidból, hogy a jelenlegi barátod nem tud egzisztenciálisan eleget adni neked, és azért is váltanál.


visszamenni csak akkor érdemes, ha valóban a volt férjedre vágysz, nem pedig egy nagyobb rosszból mész egy közepesebb szarba.



ha tévednék, akkor viszont hajrá nach Deutschland!

2018. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
jav.: ehrlich
2018. ápr. 23. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ha nem vagy boldog a jelenlegi pároddal, szakíts vele, legyél egy kicsit "egyedül". És utána dönts, hogy mit is akarsz.
2018. ápr. 23. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
100%

helyesen: zu dir!


magadhoz légy őszinte!


ha csak a lóvé miatt, akkor nem éri meg.

2018. ápr. 23. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!