Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mért kell ennyire felfújni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mért kell ennyire felfújni a dolgokat? Bővebben lent!

Figyelt kérdés
Egy nő mért nem fogadja el ha valaki fáradt és nincs energiája elmenni vele megünnepelni a névnapját? Ezért most én vagyok a köcsög, hozzá teszem ma van a névnapja!
2010. jún. 13. 11:40
 1/6 anonim ***** válasza:

ha fáradt vagy akkor feküdj le pihenni és ne a gép előtt tespedj

pihend ki magad aztán meglepetésszerűen jelenj meg és akkor te leszel a nagyonjófej

2010. jún. 13. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
70%
Azért mert a névnap egyszer van egy évben és nehezen hihető hogy valaki annyira fáradt legyen, hogy ezt az estét ne birná ki alvás nélkül.
2010. jún. 13. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
100%
Ilyenkor jó megoldás lehet a kompromisszum. Gondolom megmondtad neki hogy nem mész mert fáradt vagy, ő meg megsértődött. Mindkettőtöket meg lehet érteni. Ha tényleg fáradt az ember a legkevésbé sincs kedve ünnepelni. De neki meg gondolom jólesett volna, és fontos neki hogy együtt ünnepeljen veled. A megoldás az lett volna hogy te megmondod hogy ma nem, de holnap, vagy akármelyik nap, elviszed étterembe vacsorázni, főzöl neki, bulizni mentek, amit akarsz, és ami neki is tetszene.
2010. jún. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:

Első! tegnap voltam fáradt este és ki aludtam már magam.

És igen fel ajánlottam neki, hogy ma menjünk el vacsorázni, de ő be van sértődve, mert hogy nem számíthat rám. Pedig most volt az első ilyen alkalom, nem mentem vele. Pedig nem 1 hónapja ismerjük egymást,hanem már vagy 5 éve. Szóval szerintem fel fújja a dolgot!

2010. jún. 13. 12:17
 5/6 anonim ***** válasza:

Harmadik vagyok:

Akkor tényleg csak felfújja és hisztizik. Én is hisztis piccs tudok lenne néha, ha a barátom nem úgy ér rá ahogy elterveztem, vagy fáradt, de ha ilyenkor ajánl egy másik időpontot, programot akkor meglágyul a szívem, mert tudom hogy fontos vagyok neki. Mi 4éve vagyunk együtt.

2010. jún. 13. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 A kérdező kommentje:
Hiába hiszti én vagyok a köcsög paraszt, hogy még erre se vagyok hajlandó:D. Csak az a baj soha nem volt ilyen hisztis.
2010. jún. 13. 14:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!